Ocak 17, 2022

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini: Bu Kritik Seviye, SHIB’in Gidişatını Etkileyebilir

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, kısa vadeli gidişatını belirleyebilecek önemli bir seviyede işlem gördü. SHIB boğaları, sayıları birden fazla ‘kırmızı bayrakla’ savaşırsa ve %50 Fibonacci seviyesinde tetikte kalırsa, meme coin Shiba Inu muhtemelen yukarı yönlü sert bir ilerleme yaşayabilir.

Bununla birlikte, göstergelerin olumlu bir görünümü desteklemediğini ve SHIB daha güvenli bir destek bölgesi belirleyene kadar uzun kurulumların son derece riskli olacağını belirtmekte fayda var.

Shiba Inu 4 Saatlik Zaman Dilimi Grafiği

SHIB fiyatının 0.00002392 dolara kadar yükselmesi ve ardından geçen hafta 0.00002922 dolara kadar geri çekilmesi, 4 saatlik zaman diliminde oldukça önemliydi. 21 gün içinde ilk kez SHIB, daha önceki bir düşüş trendinden koparak yeni bir yüksek dip yaratmayı başardı.

Biz bu yazıyı hazırlarken, SHIB küçük bir geri çekilmenin ardından çok önemli bir %50 Fibonacci seviyesinde işlem görüyordu.

SHIB daha yüksek bir dip daha yakalayamazsa, fiyatı 0.00002552-$0.000002718 dolar arasında bir destek bölgesi test edilene kadar grafikte kaymaya devam edecek.

Bu aynı zamanda SHIB’nin daha önce 0.00002922 dolara olan rallisini uzun süreli bir yükseliş trendi yerine kısa bir artış olarak göz ardı edecektir. SHIB 0.00002552 doların altına düşerse, 0.00002328 dolardan yeni bir düşük seviye bile oluşabilir.

Bununla birlikte, SHIB 4 saatlik 200-SMA’nın (yeşil) üzerine geri dönebilirse, yükseliş eğilimi geri dönecektir. Bu öngörülen %12’lik yükseliş, SHIB’nin uzun vadeli başarısı için belirleyici olacaktır. Böyle bir sonuç için SHIB’nin zemini %50 Fibonacci seviyesinin üzerinde tutması gerekiyor.

Göstergeler

SHIB’in 4 saatlik göstergeleri pek iyi görünmüyor ancak bu durum değişebilir. MACD’nin ‘sinyal çizgisi (turuncu)’, hızlı hareket eden çizginin (mavi) altında işlem görmeye devam ederken, RSI seviyesi ise bir ‘düşüş trendi’ içinde kaldı.

Bu tür göstergeler, yukarıda belirtilen destek bölgesini işaretleyene kadar daha fazla satış baskısı oluşturabilir.

Sonuç Olarak

Shiba Inu, %50 Fibonacci seviyesinin üzerinde kalabilmek için olumsuz hareketlere karşı çıkmak zorunda kaldı. Önümüzdeki 24 saat içinde bir yükseliş tepkisi gözlenmezse, bir sonraki ralli büyük olasılıkla SHIB 0.00002552-0.000002718 dolar desteğini etiketledikten sonra gerçekleşeceğini söyleyebiliriz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.