Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi: SHIB Kayıpların Yarısını Silmeye Hazırlanıyor!

0
Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi: SHIB Kayıpların Yarısını Silmeye Hazırlanıyor!

Shiba Inu (SHIB), jeopolitik çalkantıların arasında bu akşam FED’in faiz kararıyla ilgili küresel piyasalardaki endişeler nedeniyle değerinde yaklaşık %40’lık kayıp yaşadı.

Buna karşın yatırımcılar bu ters rüzgarların ötesine odaklanmaya ve SHIB fiyat hareketini satın almaya başlıyor. Bu, SHIB boğalarının, fiyatı %162lık bir kazanç oluşturan 0.00002782 dolara yükseltmeye itebilir.

SHIB Fiyatı Yükseliş İçin Hazırlanıyor

Shiba Inu fiyatı 2022 yılına pek şanslı başlayamadı çünkü fiyat hareketi çoğunlukla aşağı yönlü oldu, boğalar tekrar tekrar pozisyonlarından sıkıldı ve yıl için %49 kayıpla sonuçlandı.

Yatırımcılar ve trader’lar, Fed’in politika sıkılaştırmasından ve görünürde hiçbir çözüm bulunamayan Rusya ile Avrupa arasındaki gerilimin tırmanmasından endişe duyduğundan, Shiba Inu‘daki olumsuz tepkinin başlıca nedeni büyük oranda küresel rüzgarlar gibi görünüyor. Şimdi, yatırımcılar bu ters rüzgarların ötesine bakmaya ve ufuktaki fırsatları görmeye başladıkça gelgit dönüyor gibi görünüyor.

SHIB fiyatı, bunun son günlerde yaşadığı yükseliş olarak yansıdığını, daha yüksek dip seviyeleri ve boğaların fiyat hareketine geçtiğini görüyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) ise aşırı satım seviyesinden yavaş yavaş uzaklaşıyor. Dünün en yüksek seviyesi zaten yoldan çıkmışken, muhtemelen 0.00002311 dolar civarında haftalık en yüksek seviyenin üzerinde bir yükseliş görebiliriz. Bu seviye bir kez yol açtığında, boğaların 200 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile kesiştiği aylık S1 seviyesine 0.00002478 dolardan ulaşmaya çalışmasını beklemek oldukça önemli olacaktır.

Basında yansıyan son haberlere göre Karadeniz’de gerçekleşen askeri tatbikatlar devam ederken, yatırımcıların ve trader’ların paralarını daha güvenli alanlara kaydırması, kripto para piyasasında küresel olarak bir satış baskını tetikleyebilir.

SHIB fiyatında bu, geçen haftanın en düşük seviyelerinin test edilmesiyle aylık S2’ye 0.00001629 dolarlık seviyeye dönebilir. Daha düşük seviyelerdeki bir kırılma, RSI aşırı satım bölgesinde daha düşük bir seviye olan 0,000001000 dolara doğru bir çöküşü tetikleyebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın