Shiba Inu Olağanüstü Performans Gösterebilir: İşte Nedeni!

0
Shiba Inu Olağanüstü Performans Gösterebilir: İşte Nedeni!

Ünlü meme coin Shiba Inu (SHIB), çok yakın bir zamanda kendi kaderini belirleyecek bir eşiğe yaklaşmış olacak. Bu eşiğe gelindiğinde SHIB bizlere iki farklı senaryo sunacak: ilk senaryoda her şey yolunda gidecek ve fiyat fırlayacak, ikinci senaryoda ise uzun bir konsolidasyon aşamasına geri dönecek.

Haber hazırlanırken, Shiba Inu fiyatı olarak Haziran ayında oluşturulan konsolidasyon aralığının üst sınırına doğru ilerliyordu. Oluşan aralık, Kasım ayında düşüş trendine giren SHIB için en uzun konsolidasyonlardan birisini temsil ediyor. Geleneksel olarak, uzun süreli konsolidasyonlar, yaklaşan bir trend tersine dönüşünün işaretleridir.

Shiba Inu analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, fiyattaki “kırılma” girişimi, SHIB’i hızlandırılmış ralliye girmekten uzak tutan konsolidasyon aralığı direnç seviyesinin dördüncü testi anlamına geliyor. Sınırlı fiyat performansına rağmen, Shiba Inu, kripto paranın piyasadaki gelişimi için çok önemli olan 0,00001 dolar fiyat aralığının üzerine çıkmayı başardı.

Teknik açıdan bakıldığında, Shiba Inu, perakendecilerin meme coin’i keşfetmesinden sonra yatırımlarda sağladığı büyük bir artışla, Kasım ayından bu yana en iyi performansı gösteriyor. SHIB bu sayede önemli bir direnç seviyesini kırdı ve bir geri dönüş rallisine girmesine yardımcı olabilecek klasik konsolidasyon aralığına girdi. İşlem hacmi ise istikrarlı bir toparlanma içinde kalmaya devam ediyor.

Topluluğun umudunu koruyan en önemli nokta ise projenin geliştiricilerinin, SHIB’i, riske maruz kalmak isteyen perakende yatırımcıları çekmekten başka hiçbir şey yapmayan aşırı spekülatif ve değişken bir varlıktan daha fazlasını yapmaya çalışması oldu.

Ek olarak, perakende yatırımcıların elinde kalan bu kadar büyük bir dolaşım arzı ile token için büyük bir yakıt görevi gören yanmış Shiba Inu tokenlerinin hacminde istikrarlı bir artış görebilebiliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın