Shiba Inu Kurucusundan Shibarium Hakkında Açıklama: İşte Detaylar!

Topluluk, Shiba Inu’nun Katman 2 yükseltmesi Shibarium’un piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyordu. Ocak ayının sonlarına doğru, Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama Twitter biyografisini “Shibarium’u fiyonklu kalp şeklinde bir kutuya koymadan önce hızlıca flüt çalmayı öğreniyorum” şeklinde değiştirdi.

“Fiyonklu kalp şeklinde bir kutu “dan açıkça bahsedilmesi üzerine, ekosistemdeki insanlar Shibarium’un belki de Sevgililer Günü’nde yayınlanabileceğini tahmin etmeye başladı. Speküle edilen Sevgililer Günü’ne az bir zaman kala, görünüşe göre daha beklenmesi gereken çok şey var.

Belirli bir Shiba Inu topluluk kanalında, bir kullanıcı ekibin ayrıntılara girmek yerine “yakında” kelimesini kullanmaya devam ettiğine dikkat çekti. Projenin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama aynı soruya yanıt olarak şunları söyledi.

“Kesin bir tarih mi istiyorsunuz? Hayır… Elimde bir tarih yok çünkü çıkış bir açma kapama düğmesi olmayacak.”

Mesajın yayınlanmasının hemen ardından, topluluk üyeleri Sevgililer Günü lansmanının artık “olası olmadığını” belirtmeye başladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu geliştiricisinin Twitter biyografisini çoktan değiştirdiğini de belirtmek gerekir. Shiba Inu veya Shibarium’a doğrudan veya dolaylı olarak atıfta bulunulmadan yalnızca bir nokta vardı.

Burada Elon Musk’ın da geçen haftanın sonuna doğru bir tweet attığını hatırlatmakta fayda var. Geriye dönüp bakıldığında, topluluk üyelerinin noktaları birleştirmesi ve bir dizi teori hakkında tartışmaya başlaması zaman almadı. Ancak henüz her iki taraftan da resmi bir açıklama gelmedi.

Kripto piyasasındaki çoğu varlık gibi, Shiba Inu’nun fiyatı bile son zamanlarda düzeltildi. Son yedi gün içinde değerinin %10’undan fazlasını kaybettikten sonra, 7,08 milyar dolar değerindeki varlık Pazartesi günü 0,00001292 dolardan işlem gördü.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.