Uzman Yorumu Geldi: Shiba Inu %520 Kazanç Sağlayabilir, İşte Tarih!

Kripto para piyasası son birkaç gündür çeşitli zorluklarla baş başa. Binance ve Coinbase borsalarına karşı başlatılan soruşturmalar kripto para yatırımcılarında olumlu bir etki ıraktı. Sonuç olarak birçok varlığın fiyatı kısa sürede değer kaybetti. Nitekim bu sert düşüş dün toparlanmaya başladı. Peki bu tüm bunlar gerçekleşirken Shiba Inu fiyatı nasıl tepki verdi?

Ancak dün gerçekleşen iyimser görünüm bu kez de ayılar tarafından bir darbeye uğratıldı. Kripto para piyasasının toplam değeri haber hazırlanırken 1,1 trilyon dolar civarındaydı. Bu da önceki güne kıyasla %2’lik düşüş anlamına geliyor.

Nitekim bu düşüşlerden nasibini alan bir diğer varlık Shiba Inu oldu. SHIB, Pazartesi günü bir uzun kırmızı mum kaydetti ve konsolide olmaya başladı. Aslında, 0,00000795 dolar olan mevcut fiyat, geçen yıl Aralık ve Haziran aylarında kaydedilen seviyeleri anımsatıyor.

shiba inu haberleri

Shiba Inu Bir Sıfır Daha Silebilecek mi?

Kısa vadeli olumsuz görünüme rağmen Shiba Inu fiyatı uzun vadeli beklentilerini korumaya çalışıyor. SHIB fiyatı hala kısa sürede beş kat yükselme potansiyeline sahip.

Finder’ın uzmanlarının tahminine, SHIB’in değeri makro çerçevede yükselmeye devam etmesi bekleniyor. Zamanla, fiyatından bir sıfırı da daha kaldırmak için hamleye hazırlanıyor. Özellikle, 2025 yılına kadar 0,00004930 dolar değerinde olmasını bekliyorlar. Mevcut fiyattan, %520,126’lık bir yükselişe işaret ediyor.

FxPro’dan Alexander Kuptsikevich ise şunları kaydetti:

2021’de olduğu gibi kükremesi pek olası değil, ancak kripto piyasasının gelecekteki dalgalarını sürdürebilir.

SHIB fiyat tahmini

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.