Shiba Inu Fiyat Tahmini: Bu Gelişme Meme Coin’i 0,001 Dolar Fiyat Hedefine Götürebilecek mi!

Shiba Inu (SHIB) şu anda olumsuz piyasa koşullarından dolayı 0,00001 dolar fiyat noktasının altında işlem görüyor. Mevcut konumuyla SHIB, 0,001 dolar fiyat hedefinden çok uzakta. Bu da yatırımcılar arasında şüphe uyandırıyor. Ancak SHIB topluluğu, bu fiyat hedefini desteklemek için Shibarium’un başarısına güveniyor.

Shibarium Güveni Artırıyor

Shiba Inu ekosistemi için Ethereum tabanlı katman-2 çözümü olarak hizmet vermeye hazırlanan Shibarium, SHIB ekosistemi için yaklaşan oyun değiştirici olarak lanse edildi. Puppynet’in başarısı, beta ağı ve Shibarium burn portalının kısa süre önce görücüye çıkmasıyla, topluluk yenilenen iyimserliğe tanık oluyor.

SHIB topluluğu, özel Shibarium yakma portalına bir göz attı. Yakma portalının sızıntıları, sistemin Shibarium gaz coini olan BONE’yi biriktireceğini ve belirli bir miktara ulaştıklarında BONE coinlerini SHIB’e dönüştüreceğini öne sürdü.

Shibarium daha sonra elde edilen SHIB coinlerini yakma portalına gönderecektir. Shibarium belgelerinin, ağın temel işlem ücretlerinin %70’ini yakmaya hazır olduğunu doğruladığını unutmamak gerekir. Shibarium’un bunu nasıl yapmayı hedeflediğine dair bir ön bakış elde etmek, L2 ağının yeteneklerine olan güveni artırdı. Bu da iyimserliğin yenilenmesine katkıda bulundu.

Shiba Inu: 0,001 Dolarlık Fiyat Hedefi

SHIB topluluğu, Shibarium’un Shiba Inu’nun fiyat hareketini destekleyeceğinden oldukça emin olsa da, bu desteğin SHIB’yi iddialı 0,001 dolar fiyat hedefine ulaştırıp ulaştıramayacağını göreceğiz. Özellikle, 0,001 dolarlık bir fiyata ulaşmak, Shiba Inu’nun mevcut fiyatında %12.368’lik bir artışa işaret edecektir.

Yaygın ayı piyasası, yatırımcıların böyle bir fiyat rallisine olan ilgisini azalttı. Bununla birlikte, 0.000008 dolar fiyat bölgesine düşüş, Shiba Inu’yu indirimli bir fiyata satın almak için bir fırsat sunabilir. Bununla birlikte, daha fazla düşüş şansı olduğu için bu yatırım tavsiyesi olarak hizmet etmez.

Shiba Inu’nun 2021’de piyasada gözlemlenene benzer fiyat artışları kaydetmesi için, topluluğun yakımları artırması ve ekosisteme fayda sağlaması gerekiyor. Shibarium bunu yapmayı vaat etse de, katkılarının kapsamı ağın benimsenme oranına bağlı olacaktır.

Meme coin ‘in temel işlem ücretlerinin %70’i ile yakılması, yakım oranlarını büyük ölçüde artıracaktır. Temel ücret, spam işlemlerinin risklerini azaltmak için ağ tarafından talep edilen sabit minimum ücrettir. Shibarium’un daha fazla benimsenmesi, daha fazla taban ücret ve dolayısıyla daha yüksek SHIB yanıklarıyla sonuçlanacaktır.

Shiba Inu şu anda son 24 saatte %0,12 düşüşle 0,00000802 dolardan işlem görüyor. Varlık, 4 Şubat’ta ulaştığı 0,00001575 dolarlık en yüksek seviyeyi geri alabilirse 0,0001 dolara ulaşma şansını yenileyebilir. Piyasa genelindeki boğa koşusu ortaya çıktığında bu seviyenin üzerinde işlem yapmak, SHIB’nin 0,001 doları hedeflemesi için iyi bir fırsat sunacaktır.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.