Shiba Inu Balinaları Artık Rekor Miktarda Coin’i Ellerinde Bulunduruyor!

0

Shiba Inu balinaları, düzeltme sırasında yeni fonlar biriktirmelerinin bir sonucu olarak, artık rekor miktarda coin’i ellerinde bulunduruyor.

Bir balina izleme platformu WhaleStats’a göre, yaklaşık yüzde 40’a ulaşan bir rallinin ardından Shiba Inu balinaları, nispeten kısa bir süre içinde toplamda 300 milyon dolardan fazla coin satın alarak özel trader’ları desteklemeye karar verdi.

Şu anda, Shiba Inu balinaları 2.5 milyar dolardan fazla değere sahip 48,004,861,881,545 token’i ellerinde tutuyor. Daha önce, aynı miktarda coinin değerinin yaklaşık 1.8 milyar dolar olduğu tahmin ediliyordu. Balina adreslerinden gelen güçlü satın alma faaliyeti ilk olarak birkaç gün önce kripto para piyasası yüzde 15’lik bir düzeltmeden toparlanmaya başladığında ortaya çıkmıştı.

Yukarıda bahsedilen olaylardan önce, balina seviyesindeki adresler 300 milyon dolardan fazla token sattı; bu, Shiba Inu’nun kısa bir süre sonra değerinin %10’undan fazlasını kaybettiği göz önüne alındığında akıllıca bir hareketti.

Bir düzeltmeden sonra tipik olarak, satın alma gücü piyasaya girer ve bu da bugün Shiba Inu’da gördüğümüz gibi hızlı bir toparlanma ile sonuçlanır.

Daha önce KoinFinans, SHIB balinalarının ortalama pozisyonunun yüzde 40’tan fazla arttığını ve en büyük adreslerde başlayan birikimin ilk göstergesi olabileceğini bildirdi.

Shiba Inu pazarındaki mevcut ralli yavaş yavaş hız kazanıyor. İşlem gününün başında, Shib yüzde 5 primle işlem görürken şu anda 40’a yakın günlük büyüme ile işlem görüyor. Güçlü piyasa performansına ek olarak, SHIB işlem hacmi ile ilgili veriler de perakende traderlarların kademeli olarak SHIB’e giriş yaptığını gösteriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın