Shiba Inu Artık Bu Platformda! Benimsenme Artacak!

0

Yakın zamanda yayınlanan bir blog gönderisinde bir kripto ödeme hizmeti olan CoinGate, Shiba Inu’nun (SHIB) resmi olarak 500’den fazla tüccarın bulunduğu platforma entegre edildiğini ve kullanıcıların tokeni kullanmasına izin vereceklerini duyurdu. Resmi web sitesindeki gönderiye göre CoinGate kullanıcıları, tüccarlar, satıcılar ve Hediye Kartı Müşterileri, artık bu meme coin’i kabul edebilecek, satın alabilecek, takas edebilecek veya harcayabilecek. Ayrıca, Shiba’nın CoinGate ticaret sistemine entegrasyonu, kullanıcıların SHIB’i %1 indirimle satın almalarını sağlayacak.

Shiba Inu kripto için kullanım durumlarının, kripto ödeme ağ geçidi platformunun tokeni entegre etmesinden sonra genişlemeye devam edececeği ve meme coin’in ana akım benimsenmesinde bir artışı tetikleyeceği düşünülüyor.

CoinGate konu hakkında şu açıklamayı yapıyor:

“Shiba Inu’nun (SHIB) en yeni kripto para birimimiz olarak entegre edildiğini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz! Satıcılardan trader’lara veya Hediye Kartı alışverişçilerine kadar her CoinGate kullanıcısı, artık bu devasa meme coin’i istedikleri şeyler karşılığı kabul edebilir, satın alabilir, takas edebilir veya harcayabilir.”

Şaka kripto para birimi, gerçek dünyadaki kullanım durumlarının olmaması nedeniyle eleştirildiğinden, bu gelişmenin potansiyel bir SHIB boğa koşusu için katalizör olması bekleniyor.

Daha önce SHIB’in değeri, çok beklenen DEX ShibaSwap ve SHIB token entegrasyonunun perakende Shopping.io platformunda piyasaya sürülmesinin ardından Temmuz ayında önemli ölçüde artmıştı.

SHIB, yıllık yüzde 483700 kazançla, hala 2021’in en dikkate değer kripto para birimlerinden biri olsa da; yazım sırasında meme coin 0.000086 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinin yüzde 50 altında 0.000043 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın