SHIB Değil: Bu Yeni Meme Coin %94’lük Yükselişiyle Tozu Dumana Kattı!

Nispeten yeni meme coin Baby Floki, bugün yaklaşık %94’lük bir kazanç elde ettikten sonra daha geniş kripto piyasalarını geride bıraktı. Üstelik sadece günlük olarak da değil Baby Floki, mevcut büyümesiyle son yedi günlük dönemde %800’den fazla artış gösterdi.

Meme coin’ler şaka olarak kripto topluluğuna girmiş olsa da yüksek getiriler sağlama potansiyeliyle birçok topluluk üyesinin gözdesi haline geldi. Baby Floki’nin yaşadığına benzer şekilde diğer meme coin’lerde de zaman zaman büyük rallilere şahit oluyoruz. Ekosisteme her gün eklenen onlarca yeni meme coin olsa da, çok azı yakın çevrelerinin kalbine giriyor.

Bunların yanında resmi Twitter hesabında önemli bir protokol başarısı veya dönüm noktası olmadığı için Baby Floki’deki son ralliyi harekete geçiren görünür bir tetikleyici yok. Ancak Baby Floki, hedeflenen bir dizi Bana İstediğini Sor Etkinliği, ana akım medyadaki sponsorlu basın bültenleri ve diğerlerinin yanı sıra ilgi çekici yarışmalar aracılığıyla canlı bir topluluk katılımını sürdürmeyi başardı.

Bu gelişmeler, şaka-eğlence tabanlı bir meme coin olarak heyecanını sürdürmek için çok önemli olsa da, rakipleriyle karşılaştırıldığında yetersiz kalıyor. Bahsettiğimiz rakipler Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Floki gibi güçlü topluluklara sahip kripto paralar.

Baby Floki Fiyatında Düşüş Gelebilir Mi?

BabyFloki token’ın, fiyat artışının altında yatan temel ilkelere dayanarak, ileriye doğru bir tür düzeltme alması doğal olası bir senaryo olarak karşımıza çıkıyor. Örneği meme coin’in ilk yatırımcıları bir miktar kar elde etmek için token’ı satmak isteyebilir ve bu da satış baskısı yaratabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.