Sermayesini Kontrol Etmek İsteyen Bitcoin Satın Alıyor

0

Circle CEO’su: Sermayesini Kontrol Etmek İsteyenler Bitcoin Satın Alıyor

Kripto para finansal hizmetler şirketi Circle CEO’su Jeremy Allaire, Bitcoin (BTC) ‘nin son zamanlarda piyasa dalgalanmasına rağmen yatırımcılar için güvenli bir liman olma konusundaki iyimserliğini dile getirdi.

19 Ağustos’ta Allaire, CNBC’nin Squawk Box’ında duygularını dile getirdi:

” Açıkçası bitcoin gibi egemen olmayan bir dijital varlık, sermayeyi kendi kontrol edebilecekleri bir yere taşımak isteyen insanlar için caziptir. Bu, zaman içinde orada olan ilginin altını çiziyor. Bu bir dijital altın tezi ve bence hem kurumsal bitcoin akümülatörleri hem de bireyler, özellikle de belirli ülkelerdeki veya sermaye kontrolleri hakkındaki yoğun kaygıların olduğu bireyler. Bu, son sekiz yıldır üzerinde bir etkisi olduğunu düşündüğüm bir tez. “

Bitcoin Fiyatının 10 Bin Doları Aşması Dalgalanmaya Neden Oluyor

Allaire’ye göre, piyasadaki dalgalanmaya, büyüme ayından sonra kar etmeye çalışan kişiler neden olmuş olabilir. “Geçen hafta hisse senetleri için önemli bir risk haftasıydı”, ancak daha önce daha geniş portföyleri etkileyen çok sayıda dijital varlık sahibi vardı.

Bu arada, şu ana dek Bitcoin’in etkileyici yılı göz önüne alındığında, bir miktar kar elde edilmesi bekleniyor:

Açıkçası, Bitcoin son 9 ayda % 100, neredeyse % 200 arttı, bu da bazı kazanımlar alabileceğiniz bir yer. Tabii ki, sahibinin türüne bağlı olarak, bu pazar hamleleri sırasında biraz farklı davranışlar göreceksiniz. “

Kriptolar Dünyanın Dikkatini Çekmeye Devam Ediyor

The Circle CEO’su ayrıca “gündem maddesi olarak kripto’nun kesinlikle gündemde olduğunu” kaydetti. Ona göre, dijital varlıklar büyük bir küresel konu haline geliyor ve yalnızca Bitcoin gibi büyük coinlerin büyümesi nedeniyle değil, aynı zamanda Libra gibi diğer kripto paraların da etkisi var.

Daha önce de belirtildiği gibi, piyasa stratejisinde kıdemli analist Tom Lee, BTC’nin yatırımcılar için gerçekten güvenli bir liman haline geldiğinden emin.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın