Şant Manukyan Bitcoin ve Ethereum Fiyatlarını Değerlendirdi!

Uluslararası Piyasalar Direktörü Şant Manukyan, küresel piyasalarda yaşanan gelişmeleri ve Bitcoin ile Ethereum fiyatlarını değerlendirdi.

Manukyan’a göre Bitcoin artık aşağı doğru hareket yaşanabilecek kritik seviyelerin üzerinde fakat genel olarak resim çokta değişmiş değil. Manukyan Bitcoin ile ilgili şunları söyledi:

“Hala kırmamız gereken 10.400 direnci aşağı trend duruyor. Dolayısıyla 10.400 seviyelerini aşamadığımız sürece çok ciddi bir yukarı hareketten bahsetmek mümkün değil.”

Manukyan Ethereum tarafını biraz daha kuvvetli görüyor. Bilmeyenler için şu an kripto para sektöründen beklenen en önemli gelişme Ethereum 2.0 güncellemesi. ETH2 veya ‘Serenity’ olarak da adlandırılan, Ethereum blockchain platformunun bir sonraki güncüllemesinin fiyatı nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor. Henüz bir tarih belirtilmemiş olsa da uzmanlar yaptığı açıklamalarda temmuz ayına dikkat çekmişlerdi. Manukyan’da bu etkinliğin teknik olarak bakıldığında Halving’den de önemli olduğunu düşünüyor. Ethereum’u gümüşe benzeten Manukyan şunları söyledi:

“Bitcoin’in seyrine oranla daha kuvvetli bir seyri var yani gümüşe benzetiyorum ben bunu. Tıpkı yine gümüşte olduğu gibi baktığımız da en önemli seviyelerin kırılmadığını görüyoruz. Yani burada 310’ların kırılması gerekiyor. Tabanın oluşumu açısından bakarsanız muazzam bir enerji oluşmuş durumda.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.