Bitcoin Haberler

Şant Manukyan: Bitcoin 9800 Dolara Çıkabilir

single-image

Dünyanın ve Türkiye’nin ünlü ekonomisti Şant Manukyan, İş Yatırımın bünyesinde yaptığı Youtube yayında piyasalar hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda Dolar-TL paritesinde ki ve Bitcoin hakkında ki tahminlerini dile getirdi.

Şant Manukyan Bitcoin hakkında daha önce yaptığı açıklamalarında  ETF’nin kabul edilme ihtimalinin zor olduğu söylemişti.Ayrıca Bitcoin 8300 doları kırmadan önce düşeceğini söyleyen ekonomist, bugün ki düşüşe bakılırsa yanılmamış gözüküyor.

Şimdi siz değerli okuyucularımız için, ünlü ekonomistin 21 mayıs da yaptığı Bitcoin hakkında ki açıklamalarından öne çıkanları hazırladık.

Bitcoin 9800 Dolara çıkabilir

“Bitcoin tarafında söylenecek fazla bir şey yok. ETF’nin kabul edilme ihtimalinin zayıf olduğunu zaten söylemiştim, dolayısıyla çok da şaşırtıcı bir hareket olmadı. Bence ötelenen bir ETF hikayesi er yada geç  ETF’nin kabul edileceğini gösteriyor. Yani bu kestirilip atılmıyor. Bitcoin’e baktığımızda bir zayıflık görüyoruz. Kesinlikle demiyorum ama muhtemelen 8300 kırılmadan önce aşağıya doğru bir düzeltme veya biraz daha gidiş geliş hareketi yapacaktır. Ardından 9800’leri de göreceğimizi düşünüyorum. Bu nedenle gelecek olan satış muhtemelen alım fırsatı olacak fakat şu an için beklemekte fayda görüyorum.”

 

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz