Samsung’un Yaklaşan Konferansı ve Blockchain

Samsung, 20-29 Ekim tarihlerinde California’da gerçekleşecek olan Samsung Geliştirici Konferansı 2019 için açılış konuşmacılarını açıkladı.

Bu yıl, şirket, yapay zeka, yeni nesil ağlar ve Blockchain dahil olmak üzere farklı alanlarda kaydettiği ilerlemeyi daha da yükseğe taşımayı planlıyor. Samsung’un mobil şefi Koh Dong-jin, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Dünyayı deneyimleme biçimimizi yeniden hayal etmek ve günümüz teknolojisinin sınırlarını bir araya getirmeye devam etmek için geliştirici topluluğu ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Kullanıcıların Bixby platformuna çeşitli hizmetler bulabilecekleri ve ekleyebilecekleri Bixby’nin yanı sıra Bixby Marketplace ile ilgili güncellemeleri paylaşılacak.

Samsung’un görsel görüntü birimi başkan yardımcısı Sang Kim, geliştiricilerin akıllı TV segmentinde iş fırsatları oluşturmak için kullanabilecekleri yeni araçlara değinecek; Samsung’un bir araştırma mühendisi olan Kim Yoon-jin, yeni nesil ağın 6G’nin geleceği nasıl şekillendireceğini ve teknoloji devinin önderlik etme stratejilerini tartışacak.

Etkinliğin ikinci gününde, firmanın ABD’deki mobil B2B biriminin başkanı Taher Behbehani, yazılım geliştiricilerin ve girişimcilerin teknoloji deviyle ortak olma fırsatlarından bahsedecek. Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, açık kaynaklı blockchain tabanlı dağıtık bilgisayar platformunu oluştururken karşılaştığı zorluklar hakkında konuşacak ve geliştiriciler için tavsiyelerde bulunacak.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.