Samsung’un Yaklaşan Konferansı ve Blockchain

0

Samsung, 20-29 Ekim tarihlerinde California’da gerçekleşecek olan Samsung Geliştirici Konferansı 2019 için açılış konuşmacılarını açıkladı.

Bu yıl, şirket, yapay zeka, yeni nesil ağlar ve Blockchain dahil olmak üzere farklı alanlarda kaydettiği ilerlemeyi daha da yükseğe taşımayı planlıyor. Samsung’un mobil şefi Koh Dong-jin, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Dünyayı deneyimleme biçimimizi yeniden hayal etmek ve günümüz teknolojisinin sınırlarını bir araya getirmeye devam etmek için geliştirici topluluğu ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Kullanıcıların Bixby platformuna çeşitli hizmetler bulabilecekleri ve ekleyebilecekleri Bixby’nin yanı sıra Bixby Marketplace ile ilgili güncellemeleri paylaşılacak.

Samsung’un görsel görüntü birimi başkan yardımcısı Sang Kim, geliştiricilerin akıllı TV segmentinde iş fırsatları oluşturmak için kullanabilecekleri yeni araçlara değinecek; Samsung’un bir araştırma mühendisi olan Kim Yoon-jin, yeni nesil ağın 6G’nin geleceği nasıl şekillendireceğini ve teknoloji devinin önderlik etme stratejilerini tartışacak.

Etkinliğin ikinci gününde, firmanın ABD’deki mobil B2B biriminin başkanı Taher Behbehani, yazılım geliştiricilerin ve girişimcilerin teknoloji deviyle ortak olma fırsatlarından bahsedecek. Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, açık kaynaklı blockchain tabanlı dağıtık bilgisayar platformunu oluştururken karşılaştığı zorluklar hakkında konuşacak ve geliştiriciler için tavsiyelerde bulunacak.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın