Saldırıya Uğrayıp Kapanan Bitcoin Borsası Kurucusu Yeni Borsa İle Karşımıza Çıkıyor

0

Coindesk’te yer alan bir habere göre, Ocak ayında uğradığı saldırılarlar milyonlarca dolar değerinde kripto para kaybeden Cyryptopia kurucusu ve programcısı olan Adam Clark, yeni başka bir borsa açtı. Borsanı adı Assetylene ve “Yeni Zelanda’nın en gelişmiş kripto para platformu” olarak adlandırıyor.

Açılan yeni borsa, büyük kripto para borsalarından TradeSatoshi’nin bir kopyası gibi görünüyor. Clark’ın LinkedIn profiline göre, 2018 Ocak ve Kasım aylarında TradeSatoshi’de kıdemli yazılım geliştirme mühendisi olarak görev aldığı gözükmekte.

Assetylene’inin internet sitesi şu anda aktif gözüksede platform kullanımda değil. Hakkımızda sayfası tamamen boş ve alım-satım işlemleri kapalı. Bu yeni borsanın Cryptopia borsası gibi aynı kaderi paylaşıp paylaşmayacağı önümüzdeki süreçte görülecek.

Bu arada Clark’ın LinkedIn profiline bakıldığında, 2018 Şubat ayından veri Cryptopia’da çalışmamış gözüküyor. Buradaki bilgilere göre Eylül ayından ver Assetylene’yi kurmuş gösteriyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın