Aralık 28, 2021

Sağlam Temelli Altcoin’den 10x Bekleniyor: Büyük Güç Gösteriyor! 

Popüler bir analist ve trader, verimli stabilcoin ticaretine odaklanan merkezi olmayan bir borsaya güç veren bir altcoin için oldukça umutlu fiyat hedefleri belirledi.

Credible Crypto takma adını kullanan analist, 285.600 Twitter takipçisine, Ağustos ayında Convex Finance’e (CVX) başarılı bir giriş yapmasının ardından, Curve DAO Token (CRV) ile birlikte de benzer bir hamle yapmaya hazır olduğunu söyledi. Credible planını şu şekidle açıkladı:

“CVX’ten 10 kat almamız yaklaşık dört ay sürdü. Şimdi CRV’deki 10x’imizi almanın zamanı geldi.

Orijinal giriş, 3 doların altındaydı, 3 ile 4 dolar arasında da toplu büyük eklemeler gerçekleşti. Defalarca kez belirttiğim gibi, döngünün sonunda en azından 40 doları hedefliyorum.

Hadi bu işi bitirelim!

Zamanında Convex Finance için de aynı tahmini yapan analist, orijinal 18 Ağustos tweet’inde “dünya CVX’i görmezden geliyor” demişti.

Analistin tahmininden beri Altcoin, son zamanlarda etkileyici bir seyir izliyor ve Ağustos başında 4 doların altındayken geçen Perşembe günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49 doların üzerine kadar ulaştı.

Yazım sırasında, CVX kırmızılar içinde bir kripto piyasasına rağmen gün içinde sabit bir fiyat hareketi iziyor ve artışla 44,03 dolardan işlem görüyor.

Convex Finance, yerel token CVX‘in stake, likidite madenciliği ve oylama için kullanıldığı Curve Finance‘in üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür.

Credible Crypto, CVX’in ayak izlerini takip edeceğini düşündüğü için şimdiki kripto piyasası döngüsü sırasında CRV’nin ne kadar yükselebileceğini görmeye odaklanmış durumda.

22 Aralık’ta CRV’nin kısa vadede 5,50 doları aşacağı konusunda çağrıda bulunan bir tweet’in ardından Credible, altcoin’in bu fiyat hedefini tutturduktan sonra düzeltme görebileceğini ve muhtemelen hemen destek seviyesine geri dönebileceğini söylemişti.

“Hedef vuruldu. CRV muazzam bir güç gösteriyor ancak bir geri çekilme göreceksek, muhtemelen bu bölgede gerçekleşecektir.

Elbette bir atılım görmeyi çok isteriz, ancak bu olmazsa 4,60 dolarlık bölgeye dikkat edin.”

Kaynak: Credible Crypto/Twitter

DeFi takipçisi DeFi Llama’ya göre Curve, 23,46 milyar dolarlık kilitli toplam değer (TVL) açısından tüm projeler arasında ilk sırada yer alıyor. Convex Finance ise, kilitli varlıklarda 19.34 milyar dolar ile ikinci sırada bulunuyor.

Bir DeFi protokolünün TVL’si, akıllı sözleşmelerinde tutulan toplam sermayeyi temsil eder. TVL, ağa kilitlenen teminat tutarının varlıkların cari değeri ile çarpılmasıyla hesaplanır.

Kaynak: DeFiLlama

CoinGecko verilerine göre CRV’nin fiyatı yazım sırasında piyasa trendini takiben yüzde 15’e yakın büyük bir düşüşle 4,67 dolara kadar düştü. Altcoin, büyük bir artış yaşadıktan sonra Cuma günü aylık en yüksek seviyesi olan 5,85 dolara ulaşmış ve iki haftadan kısa bir sürede 3,32 dolardan yaklaşık yüzde 76 artmıştı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.