Ripple’dan Yeni Ortaklık Duyurusu!

Avustralyalı bir dijital bankacılık ve ödeme şirketi olan Novatti Group, bugün Güneydoğu Asya bölgesinde genişlemek için San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple ile ortaklık yaptığını duyurdu.

Resmi basın açıklamasına göre, yeni kurulan ortaklık, Novatti Group müşterilerinin RippleNet kullanarak sınır ötesi işlemleri gerçekleştirmesini sağlayacak. Halihazırda Dünya çapında 300’den fazla finans şirketi, blockchain teknolojisini kullanarak işlemleri gerçekleştirmek için RippleNet kullanıyor. Görüleceği üzere de sayı artmaya devam ediyor.

Novatti, müşterilerinin RippleNet’e, Ripple’ın yeteneklerine ve American Express, MoneyGram gibi isimler de dahil olmak üzere halihazırda birlikte çalıştığı yüzlerce finans kurumuna erişim kazanarak büyük bir Ripple ortağı haline gelecek.

Novatti’nin Genel Müdürü Peter Cook, son gelişmeyle ilgili olarak “Novatti, küresel ödemeler endüstrisini hızla altüst eden Ripple ile ortaklık yapmaktan inanılmaz derecede heyecanlı. Bu ortaklık, Novatti’nin rekabet gücünü daha da artıracak ve müşterilerimizin yeni, yenilikçi ödeme çözümlerine erişimini sağlayacak.” ifadelerini kullandı.

Ripple’ın finansal altyapısının giderek daha popüler hale geldiğini söylemek yanlış olmaz. Geçtiğimiz ay Ripple ABD’nin en büyük bankalarından biri olan Bank of America, ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu ortaklıkların Ripple’ın kendi token’ı olan XRP fiyatını olumlu yönde etkileyeceğini düşünen analistler de var.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.