Ripple’dan Yeni Ortaklık Duyurusu!

0

Avustralyalı bir dijital bankacılık ve ödeme şirketi olan Novatti Group, bugün Güneydoğu Asya bölgesinde genişlemek için San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple ile ortaklık yaptığını duyurdu.

Resmi basın açıklamasına göre, yeni kurulan ortaklık, Novatti Group müşterilerinin RippleNet kullanarak sınır ötesi işlemleri gerçekleştirmesini sağlayacak. Halihazırda Dünya çapında 300’den fazla finans şirketi, blockchain teknolojisini kullanarak işlemleri gerçekleştirmek için RippleNet kullanıyor. Görüleceği üzere de sayı artmaya devam ediyor.

Novatti, müşterilerinin RippleNet’e, Ripple’ın yeteneklerine ve American Express, MoneyGram gibi isimler de dahil olmak üzere halihazırda birlikte çalıştığı yüzlerce finans kurumuna erişim kazanarak büyük bir Ripple ortağı haline gelecek.

Novatti’nin Genel Müdürü Peter Cook, son gelişmeyle ilgili olarak “Novatti, küresel ödemeler endüstrisini hızla altüst eden Ripple ile ortaklık yapmaktan inanılmaz derecede heyecanlı. Bu ortaklık, Novatti’nin rekabet gücünü daha da artıracak ve müşterilerimizin yeni, yenilikçi ödeme çözümlerine erişimini sağlayacak.” ifadelerini kullandı.

Ripple’ın finansal altyapısının giderek daha popüler hale geldiğini söylemek yanlış olmaz. Geçtiğimiz ay Ripple ABD’nin en büyük bankalarından biri olan Bank of America, ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu ortaklıkların Ripple’ın kendi token’ı olan XRP fiyatını olumlu yönde etkileyeceğini düşünen analistler de var.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın