Ripple’da (XRP) Devasa Transfer! XRP Piyasaları Bu Durumdan Etkilendi mi?

0

Bilinmeyen bir cüzdan 100 milyon dolar değerinde Ripple (XRP) transfer etti ancak piyasa sakin kalmaya devam etti.

Balina uyarı sistemlerinden birisi, anonim bir cüzdan, merkezi borsa Bithumb’a yaklaşık 100 milyon dolar değerinde XRP aktardı. İşlem yapılan XRP’lerin akıbeti ise açıklanmadı.

Piyasa, ortalama günlük hacme kıyasla kripto paranın fiyatını büyük ölçüde etkileyebilecek devasa işleme henüz tepki vermedi. Mevcut izlenen hacim Binance’de 167 milyon XRP olarak saklanıyor.

88 milyon XRP hacimli satış emri, toplam günlük hacmin yaklaşık %50’sini temsil ederek, saniyeler içerisinde piyasanın gidişatını değiştirebilir.

Son 10 gün içinde, XRP, 9 Kasım’da ulaştığı  yerel zirveye kıyasla değerinin %19’unu kaybetmiş durumda. Ancak aynı zamanda, Ripple, Eylül ayının sonundan bu yana bir yükseliş trendinde hareket ediyor ve 58 gün boyunca yeni yüksek dip seviyelerine ulaştı.

Kripto para piyasasındaki genel düzeltme hem Bitcoin hem de diğer altcoinleri vurdu. Uzmanlar, düzeltmenin ana nedeninin, orta vadeli dönemde piyasanın yüksek kaldıraçlı olması ve aşırı satın alınması nedeniyle tamamen teknik olduğunu belirtiyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın