Mart 29, 2022

Ripple (XRP) Yükselmeye Devam Ederken Balinadan Devasa Haraketlilik!

Balina takip platformu Whale Alert’a göre Bittrex’ten 12.000.000 XRP anonim bir kripto cüzdanına transfer edildi. En büyük altıncı kripto para olan Ripple (XRP), toplamda %6,5’lik bir yükseliş kaydetti. Fiyat o yükselişinden itibaren biraz gerilemiş olsa da 0,8763 dolar civarında işlem görerek hala iyi sayılacak bir seviyede yer alıyor.

12 Milyon XRP Bittrex’ten Çıkarıldı

Anonim bir balina 12.000.000 XRP’yi kayıtsız bir adrese transfer etti. Bu XRP miktarı 10.422.657 dolarlık değere sahip. Bithomp platformundan alınan ayrıntılı veriler, kayıtsız cüzdanın Güney Kore borsası Upbit‘e ait olduğunu tespit etti.

XRP/USD 4 Saatlik Grafik – TradingView

XRP fiyatı düşmeden önce 0,8 dolarda sıkıştığı ve zaman zaman küçük ralliler gösterdiği için yatırımcılar için çekici olmaya devam ediyor. Bu arada, Mart ayının başlarında, SEC Komiseri Hester Peirce, ajans çalışanlarının bazılarının SEC’in Ripple Labs’e karşı davasını başlattığında istedikleri sonuçları alabileceğine inanmadığına inanıyordu.

Ancak bu söylentilere rağmen CryptoLaw’ın kurucusu John Deaton, davanın Mart ayına kadar çözülmesini beklemediğini belirtti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AZCoin News


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.