Mart 28, 2022

Ripple (XRP) Fiyat Tahmini: XRP, 1 Dolarlık Hedefe İlerliyor!

Ripple (XRP) fiyatı, hisse senedi piyasasından gelen iyimser haberler sonrası yükselişe geçti ve bu yükselişini korumayı başardı. Kripto para piyasalarındaki genel yükseliş hissiyatı, 2022 yılı için bir süredir beklenen önemli bir hareketi temsil ediyor ve jeopolitik gerilimlerin ardından gecikmeli de olsa nihayet başladı. Ripple’da bu yükseliş hareketiyle birlikte uzun zamandır beklediği 1 dolarlık fiyat hedefine ulaşmak istiyor.

XRP Fiyatı %15 Yükselişe Hazırlanıyor

XRP fiyatı, Pazartesi sabahı ASIA PAC’le birlikte yükselişle geçti ve Pazar kapanışında düz bir tepe gösterdi. Yatırımcılar ve piyasa katılımcıları mevcut herhangi bir fiyattan satın almak için piyasada olduklarından, bu oldukça yükseliş anlamına geliyor. Gelen büyük taleple birlikte, ASIA PAC şimdiden bazı önemli seviyelere yükseldi ve 0,8784 dolar yukarı yönlü (neredeyse tam olarak 0,8791 dolar), yani çok önemli bir seviyeye geldi.

Ripple fiyatı ne yazık ki bu seviyenin ardından bir ret aldı. Bununla birlikte, Avrupa seansı muhtemelen biraz yatay işlem göstereceği için boğaların cesareti kırılmadan devam etmek zorunda. ABD seansı muhtemelen fiyatı 0,8791 doların üzerine iten katalizör olarak görev alacak, çünkü en önemli hacim 0,8791 doları savunmaya çalışan ayılar üzerinde ağırlık oluşturacak ancak sonunda sıkışacaklardır. 200 günlük Basit Hareketli Ortalama bu hafta 1 dolara ulaşmadan önce bir fiyat sınırı oluşturacağından bugün 0,90 dolarlık seviyede dinlenecektir.

Bu ralliyi tetikleyen tahminlerin arttığı görülürken, sayıları az da jeopolitik haberlerin hala önemli olduğunu belirten analistler de bulunuyor. Ancak burada risk şu, Rusya yine sessiz kalacaktır, hiçbir şeye taviz vermeyecek ve sahip olduğu her alanı ve sermayeyi kontrol altında tutmak isteyecektir. Bu, barış görüşmelerinde bir gerileme anlamına gelecektir ve XRP’deki fiyat hareketinin ilk aşamada 0,8390 dolara geri dönmesine neden olur ve 0,7843 dolara düşerek devam eder, bu da aşağı yönde %8’lik bir düzeltme anlamına gelir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.