Ripple (XRP) Fiyat Tahmini: 1 Dolar Sınırı Görüldü

XRP son 24 saat içerisinde yüzde 38 yükseliş gösterdi. Yazı yayın saatinde 0.84 dolar seviyesinden işlem görüyor. En son en büyük günlük artış 30 Ocak tarihinde gerçekleşmişti.

Yukarı doğru yükseliş, XRP’nin piyasa değerini 35,37539 milyar dolara ve toplam kripto para birimi piyasa değerini yüzde 1,78 büyüttü. XRP’nin en yüksek piyasa değeri 31,58403 milyar dolardı.

XRP, 24 içerisinde 0,61963 ile 0,84 dolar aralığında işlem gördü.

Geçtiğimiz yedi gün içerisinde XRP, yüzde 40.11 oranında değerinde bir artış yaşadı. Son 24 saat içerisinde işlem gören XRP hacmi, 14.83550 Milyar dolar ve tüm kripto para birimlerinin hacminin yüzde 8.67’sini oluşturdu.

Son yedi gün içerisinde 0,5309 ile 0,84 dolar arasında alım-satım işlemi gördü.

XRP tüm zamanlardaki en yüksek fiyat seviyesi 3,29 dolardan 4 Ocak 2018’de düşüş yaşamıştı.

1 Dolar Seviyesi Yakın

Teknik verileri yükselişin devamlılığını gösteriyor. MACD sinyal hattının üzerine çıkmayı başardı. Bu yükseliş aynı zamanda Görece güç endeksi verilerinde aşırı alım bölgesine hareket eden bir yol gördü. Son hareket 0,83 dolarda dirençle karşılaşan varlık 0,82 dolar yerel desteğe dönüş yaptı.

Kaynak: Tradingview XRP /USD

Sinyallerdeki kuvvet devam ederse önümüzdeki süreçte 0,91 ve 0,98 dolar seviyeleri gelebilir. Bu da beklenen 1 dolar seviyesini görebileceğimiz anlamına geliyor. Düşüş 0,74 dolar desteğine kadar sürebilir. Bu seviyenin altına düşmesi riske sokacaktır. Düşüş 0,64 desteğine kadar devam edebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.