Ripple, Xpring İle Şirketlere 500 Milyon Dolar Yatırım

Ripple, geçtiğimiz sene XRP’nin alanını genişletmek için Xpring adlı yeni bir program oluşturdu. Ripple bu programı büyütmesi için Facebook’un geliştiriciler ağındaki eski yöneticisi Ethan Beard’ı bünyesine katmıştı.

Beard, Medium üzerinden yaptığı paylaşımda Xpring’in 20’den fazla şirkete 500 milyon dolardan fazla yatırım yaptığını dile getirdi.

XRP’nin amacı çoğunlukla sınır ötesi ödemelerde kullanılmak için olsada Beard, daha geniş alanlarda kullanılabileceğini düşünüyor. Bu konu hakkında açıklama yapan Beard, “Xpring’deki amacımız geliştiriclerin XRP için gerçek kullanım hedefi yaratan projeleri oluşturmalarını kolaylaştırmak” olduğunu dile getiriyor.

Xpring’in 20’den fazla şirkete yaptığı yatırımlar arasında en dikkat çekici olanı ise XRP’nin kullanıldığı oyunlar geliştiren oyun şirketi Forte’ye sağlanmış olan 100 milyon dolar oldu.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.