Ripple ve Litecoin’in Haftalık Analizi

0

Ripple Türkiye saati ile 15:30’da 0.3076 seviyesinde bulunuyor. Bitcoin’e göre çok daha stabil bir hafta geçiren Ripple için olumlu bir hava gözlemleniyor. Ripple daha önceleri olduğu gibi Bitcoin’e bağımlılığını azaltsa da halen daha altcoin sıfatından çıkamadı.

Ripple Yatırımcısı Güvenli Limanda

Bu hafta Ripple için olumlu bir hava gözlemleniyor. Ripple 0.30 dolar seviyesinde bulunan destek noktasına sıkı tutunarak buradan aşağı yönlü bir hareket yapması çok muhtemel gözükmüyor. Bundan kaynaklı olarak Ripple yatırımcısı Bitcoin ve diğer altcoin yatırımcısına göre çok daha güvenli limanda bulunuyor.

Ripple, Bitcoin’de gerçekleşecek dolar bazındaki keskin çözülmelere tepki verebilir. Bitcoin’de gerçekleşecek çözülmeler ripple fiyatını aşağı yönlü çekebilir ama bunun yanında Bitcoin’de gerçekleşecek stabil hareketler Ripple’da küçük ama yukarı yönlü tepkilere neden olacaktır.

Litecoin’de Halving Sezonu Yaklaşıyor

Bunun yanında yedi günlük bir dönemden sonra Litecoin tarafında bir halving gerçekleşecek. Bu halving fiyatta gerçekleşecek küçük çaplı düşmelere neden olsa da orta vadede piyasada bulunan soru işaretlerini kaldıracaktır. Bu da piyasanın yeniden hareketlenmesine olanak sağlayacaktır.

 

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın