Ripple ve Litecoin’in Haftalık Analizi

Ripple Türkiye saati ile 15:30’da 0.3076 seviyesinde bulunuyor. Bitcoin’e göre çok daha stabil bir hafta geçiren Ripple için olumlu bir hava gözlemleniyor. Ripple daha önceleri olduğu gibi Bitcoin’e bağımlılığını azaltsa da halen daha altcoin sıfatından çıkamadı.

Ripple Yatırımcısı Güvenli Limanda

Bu hafta Ripple için olumlu bir hava gözlemleniyor. Ripple 0.30 dolar seviyesinde bulunan destek noktasına sıkı tutunarak buradan aşağı yönlü bir hareket yapması çok muhtemel gözükmüyor. Bundan kaynaklı olarak Ripple yatırımcısı Bitcoin ve diğer altcoin yatırımcısına göre çok daha güvenli limanda bulunuyor.

Ripple, Bitcoin’de gerçekleşecek dolar bazındaki keskin çözülmelere tepki verebilir. Bitcoin’de gerçekleşecek çözülmeler ripple fiyatını aşağı yönlü çekebilir ama bunun yanında Bitcoin’de gerçekleşecek stabil hareketler Ripple’da küçük ama yukarı yönlü tepkilere neden olacaktır.

Litecoin’de Halving Sezonu Yaklaşıyor

Bunun yanında yedi günlük bir dönemden sonra Litecoin tarafında bir halving gerçekleşecek. Bu halving fiyatta gerçekleşecek küçük çaplı düşmelere neden olsa da orta vadede piyasada bulunan soru işaretlerini kaldıracaktır. Bu da piyasanın yeniden hareketlenmesine olanak sağlayacaktır.

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.