Ripple, SEC Davası İçin Hukuk Ekibini Genişletiyor

0

SEC davasında Ripple’ın yasal savunmasına dair gelişmeleri sık sık paylaşan avukat James K. Filan, yeni bir avukatın Ripple ekibine katıldığını paylaştı: Cleary Gottlieb Steen & Hamilton LLP hukuk firmasından Nicole Tatz.

Avukat Nicole Tatz, mahkemede şirketin başkanı Brad Garlinghouse’u savunmak için Ripple hukuk ekibine katıldı.Tatz, CEO Brad Garlinghouse’u temsil edecek. Edinilen bilgilere göre, Tatz Georgetown Üniversitesi Hukuk Fakültesinden onur derecesiyle mezun olmuş bir avukat.

Ripple ekibe yeni bir avukatın katıldığını görürken, SEC avukatlarından birinin savaş alanından ayrıldığı ortaya çıktı. Menkul kıymetler kurumu Dugan Bliss’in kıdemli dava danışmanı, on yıldan fazla bir süre çalıştıktan sonra SEC’den ayrıldı. Şu anda Ripple davası üzerinde çalışmaktan vazgeçmek için mahkemeden izin istiyor.

Davada son olarak SEC, dava hakiminden Ripple’ın davasında 60 günlük bir keşif uzatması talep etmişti. Ripple bu talebe karşı çıktı. Hakimin konuyla ilgili nasıl bir karar vereceği merak konusu.

İlgili Haber  Ripple (XRP) Davasında Neler Yaşanıyor? İşte Tarafların Son Talepleri

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın