Ripple İçin Büyük Gün!

0
2061
  1. Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olan XRP yatırımcılarının beklediği yılın etkinliği bugün başladı.

Ripple için de yılın en önemli konferansı olan Swell 2019, Singapur’da gerçekleşiyor. İki gün sürecek olan bu konferansta Ripple ile ilgili önemli gelişmelerin duyurulması bekleniyor.

Etkinlik, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un XRP ve Ripple’ın ivme, odaklanma ve geleceği hakkındaki bir konuşması ile başladı. Brad Garlinghouse konuşmasında şu sözleri dile getirdi:

“XRP’nin likidite için nasıl kullanılabileceği konusunda çok fazla şüphecilik vardı. Ancak endüstri blockchain çevresinde kullanım alanları bulmaya devam ettikçe, XRP’yi sınır ötesi likidite için kullanan 20’den fazla müşterimiz oldu. Bu artan ivmeden faydalanıyoruz.”

Ek olarak Garlinghouse, 2019’un XRP’nin düşük fiyat performansına rağmen Ripple’ın en güçlü yılı olduğunu belirtti.

Garlinhouse’un ardından etkinlikte Hindistan Merkez Bankası eski başkanı ve IMF eski baş ekonomisti Dr. Raghuram Rajan ve ayrıca Moneygram’ın CEO’su Alexander Holmes gibi önemli isimler konuşma yapacak.

2017 yılında aynı etkinliğin 1.’si düzenlenirken, son gün XRP fiyatı yüzde 100’ün üzerinde bir artış göstererek 0,30 dolara yükseldi. Geçen yılda Swell beklentisiyle yüzde 214 artış yaşadı. Bu yılda buna benzer bir artış bekleniyor. Swell etkinliği süresince sizlere güncel bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın