Ripple Boğaları Güçlü Ralliye Hazır Olabilir!

0
Ripple Boğaları Güçlü Ralliye Hazır Olabilir!

Ripple (XRP) fiyatında yaşanan hareketler, boğaların ayıların serbest kalmasına izin vermediğini ve satın alma baskısının yeniden canlandığını göstermeye başladı.

XRP fiyat hareketi şu an oldukça ilginç bir noktada, boğaların geri döndüğü ve azalan düşüş eğiliminin belirtilerini ortaya çıktı. Bu gelişmeler hafta sonu nedeniyle gerçekleşiyor olabilir ve yeni hafta başladığında geri alınma ihtimali var, bu nedenle yatırımcıların dikkatli olması gerekiyor.

Ripple Fiyatında Yeterli Momentum Yok

Ripple fiyatı, son iki ayda 0.381 dolarlık direnç seviyelerini kabaca dört kez kırmaya çalıştı ve her seferinde başarısız oldu. En son girişim, onu yukarıda belirtilen engeli aştı ve 0,38 dolardan eşit seviyelerin üzerinde duran likidite topladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, momentum eksikliği, XRP fiyatının düşmesine neden oldu. Bununla birlikte, altcoin 0,381 dolara yakın işlem gördüğü için boğalar iyi bir mücadele veriyor gibi görünüyor. Eğer piyasalar genel olarak olumlu ivme kazanırsa Ripple bu hareketten faydanalabilir.

Böylesi bir senaryoda, XRP fiyatı 0,381 dolarlık engeli bir destek tabanına çevirmeyi başarırsa, yükseliş satın alma fırsatının sinyalini verecektir. Böyle bir gelişmeyi büyük olasılıkla %17 artışla 0,439 dolara kadar ilerleyecek.

Ripple fiyat grafiği

İşler Ripple fiyatı için riske girerken, hafta sonu büyük olasılıkla çok fazla oynaklık ortaya çıkacak. Bu nedenle, yatırımcıların fark edilebilir bir plan için Pazartesi gününü beklemeleri gerekiyor.

Bununla birlikte, XRP fiyatı 0,340 dolar destek seviyesinin altına düşerse, yatırımcılar yükselişe geçmesi için 0,287 ila 0,311 dolar talep bölgesinin yeniden test edilmesini bekleyebilirler.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın