Rekorlar Kıran Meme Coin’e Dev Platform’dan Destek: Dünyanın Dört Bir Yanına Ulaşacak!

  • Kanada merkezli önde gelen ödeme ağ geçidi ZokshPay, holder sayısı ve trilyonluk yakımlarıyla rekorlar kıran bu meme coin‘e destek ekledi.

Yenilikçi bir blok zinciri tabanlı ödeme çözümü olan ZokshPay, kısa süre önce dünyanın dört bir yanından online satıcıların/tüccarların da artık WooCommerce veya Shopify mağazalarında Baby Doge Coin’i (BABYDOGE) kabul edebileceğini duyurdu.

2021’de kurulan ZokshPay (eski adıyla MooPay), NEAR, Aurora ve daha birçok zincirde lider olan çok zincirli bir ödeme ağ geçididir. Kanada merkezli lider ödeme ağ çözümü, dünyanın her yerinden müşterilerine E-Ticaret işletmeleri için “Kodsuz ve Vesayetsiz Blok Zinciri Ödemeleri” altyapısı sunar.

ZokshPay, işlem başına 0,25 ABD doları gibi düşük bir sabit ücret aldığından uygun maliyetlidir. Bunun yanı sıra, kripto kullanıcıları için kullanıcı dostu bir ödeme platformu olan platform, müşterilerine Ödeme Düğmeleri, Ürün Sayfaları, SDK’lar, Eklentiler ve daha fazlası gibi bir dizi ödeme çözümü sunar. ZokshPay şu anda 190’dan fazla kripto para birimini desteklemektedir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Baby Doge Coin, 1.5 milyon takipçisi ile Twitter’da en çok takip edilen köpek temalı üçüncü kripto para birimidir. BabyDoge ayrıca, Shiba Inu’dan daha fazla bir sayı olan, 1.6 milyondan fazla yatırımcıya sahip en çok holder’a sahip meme kripto para birimidir. Yakın zamanda Baby Doge Coin, BabyDoge Swap adında sıfır ücretli bir swap uygulaması da başlatarak kullanılabilirliğini artırmaya çalışıyor.

BabyDoge unutulmayan rekorlar

Popüler meme kripto para biriminin yatırımcı sayısı sürekli olarak artmaya devam ettiği için her gün yeni bir zirveye ulaşıyor. BabyDoge holder’larının toplam sayısı 1.6 milyon seviyesinde bulunurken, SHIB holder’larının sayısı ise 1.2 milyon civarında bulunuyor.

Ancak BabyDoge’un rekorları burada bitmiyor, geçtiğimiz aylarda meme coin’in ilk doğum gününü daha özel kılmak için planlanan etkinliklerin parçası olarak devasa bir BabyDoge yakımı planlanmıştı. Bunların sonucu olarak Baby Doge Coin (BabyDoge), tek bir büyük işlemde projenin Ethereum blok zincirindeki arzından 50 katrilyon Baby Doge Coin’i ölü adreslere göndererek dolaşımdan kaldırdı.

Bu yakım işlemi kripto alanındaki herhangi bir coin/token için gerçekleştirilen en büyük yakım işlemi olarak tarihi bir öneme sahip.

Baby Doge Coin projesi köpeklerin refahını gözeterek aktif olarak köpek barınaklarına ve köpeklere fayda sağlayan kuruluşlara ulaşan bir projedir. Platformun amacının, mümkün olduğu kadar çok köpeğin kurtarılmasına yardımcı olmak olduğu biliniyor.

Basın zamanında, Baby Doge Coin, son 24 saate göre yüzde 2’lik bir düşüşle 0,0000000012 dolarlık bir fiyattan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi ise 4.770.178 dolar (4.77 milyon dolar) seviyesinde bulunuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : thecryptobasic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.