Rekor Kıracak Üç Kripto Para

2019 yılı sonlanmadan tüm zamanların en yüksek seviyesini görebilecek ilk 3 altcoin

Çoğu altcoin şu anda oldukça iyi performans gösteriyor. Aynı zamanda çoğu, bu yıl sona ermeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak şekilde ayarlandı. Bu nedenle, 2019’un sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilecek 3 üst altcoin bulunuyor.

1. Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic (ETC), bir geliştirme platformu sunar ve akıllı sözleşmeler sağlar. Eğer iyi bir coin arayışındaysanız, o zaman gözlerinizi ETC’de tutmalısınız.
ETC tüm zamanların en yüksek seviyesine olan 45 doları 2018 yılında görmüştü. Saat 14.45 itibariyle 7.91 dolardan işlem görüyor. Analistler, ETC’nin piyasanın kontrolünü ele geçirmek ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için tam olarak hazır durumda olduğu görüşünde.

2. Stellar (XLM)

Stellar (XLM) dünya çapında açık kaynaklı bir ödeme ağı haline getirme vizyonuyla oluşturulmuş, kripto paralar arasında iyi bir yere sahip altcoin. Kripto para birimi listesinde 10. sırada yer alan Stellar XLM’i daha da yükseltmeye hazır olan anlamlı ortaklıklar sağlandı. Bununla beraber Stellar’in, coinbase de listelenmeye başlaması dikkatleri üzerine çekti. Yazı saati itibariyle yaklaşık 0.125 dolardan hizmet gören Stellar’in 1.2 dolar seviyesine çıkabileceği konuşuluyor.

3. Tron (TRX)

Bazıları, TRX’i bu liste içinde, farklı pazarlaması nedeniyle ilginç bir seçim olarak görebilir. Ama 2018’den günümüze kadar yapılan iyi gelişmeler ve satın almalar göz ardı edilemez. Bununla birlikte Justin Sun, Tron’un reklamını başarılı biçimde gerçekleştirerek dikkatleri Tron’un üstüne çekmeyi başarıyor. Tron, yazının oluşturulma saatiyle 0.033 dolardan işlem görmekte.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.