Reddit’te Bir Grup Dogecoin (DOGE) İçin Dikkat Çekici Bir Tarih Verdi!

0

Dogecoin, Elon Musk ve Reddit platformu üzerindeki organize olan grup etkisiyle 0.45 dolar seviyesine yükselmesini başardı. Bu yükselişle kripto piyasasında dikkatleri üzerine çekti ve kripto marketinde piyasa değeri en yüksek coin sıralamasında ilk 5’e yerleşmişti. Fakat yazı yayın saatinde CoinMarketCap verilerine göre en yüksek piyasa değer sıralamasında 8’inci sıraya gerilemiş ve DOGE 0.26 dolar seviyesinden alım-satım işlemi görüyor.

Reddit üzerinden GameStop olayı ile de gündeme gelen WallStreetBets grubu Dogecoin’in yükselişinde Elon Musk ile birlikte önemli rol aldılar.

Grup başkanı olarak bilinen “The Chairman” adlı twitter kullanıcısı 20 Nisan’ın DOGE günü olacağını belirttiği bir paylaşımda bulundu.

20 Nisan tarihine “Dogeday” adını veren grup DOGE için “bu yılın en iyi günü olacak” dedi.

Kaynak: Twitter

Grup başkanı kurmuş olduğu cümlelerde “Doge havlamayı sever” ve “Doge uçmayı da sever” cümleleri kurarak DOGE yatırımcılarına heyecan oluşturdu.

Ayrıca bir olay da aynı grup tarafından Gamestop hisselerine yönelik eylem sırasında da yaşanmıştı ve hisseyi tepeden alan bir çok yatırımcı mağdur duruma düşmüştü.

Dogecoin ile ilgili başlatmış oldukları bu hareketi yakından takip edip siz değerli okuyucularımıza gelişmeleri aktaracağız.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın