Reddit’te Bir Grup Dogecoin (DOGE) İçin Dikkat Çekici Bir Tarih Verdi!

Dogecoin, Elon Musk ve Reddit platformu üzerindeki organize olan grup etkisiyle 0.45 dolar seviyesine yükselmesini başardı. Bu yükselişle kripto piyasasında dikkatleri üzerine çekti ve kripto marketinde piyasa değeri en yüksek coin sıralamasında ilk 5’e yerleşmişti. Fakat yazı yayın saatinde CoinMarketCap verilerine göre en yüksek piyasa değer sıralamasında 8’inci sıraya gerilemiş ve DOGE 0.26 dolar seviyesinden alım-satım işlemi görüyor.

Reddit üzerinden GameStop olayı ile de gündeme gelen WallStreetBets grubu Dogecoin’in yükselişinde Elon Musk ile birlikte önemli rol aldılar.

Grup başkanı olarak bilinen “The Chairman” adlı twitter kullanıcısı 20 Nisan’ın DOGE günü olacağını belirttiği bir paylaşımda bulundu.

20 Nisan tarihine “Dogeday” adını veren grup DOGE için “bu yılın en iyi günü olacak” dedi.

Kaynak: Twitter

Grup başkanı kurmuş olduğu cümlelerde “Doge havlamayı sever” ve “Doge uçmayı da sever” cümleleri kurarak DOGE yatırımcılarına heyecan oluşturdu.

Ayrıca bir olay da aynı grup tarafından Gamestop hisselerine yönelik eylem sırasında da yaşanmıştı ve hisseyi tepeden alan bir çok yatırımcı mağdur duruma düşmüştü.

Dogecoin ile ilgili başlatmış oldukları bu hareketi yakından takip edip siz değerli okuyucularımıza gelişmeleri aktaracağız.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.