Real Vision CEO’su En İyi Ödül-Risk Oranına Sahip Olan Altcoin’i Açıkladı!

0

Bir makro analisti olan Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) şu anda kripto alanındaki en iyi bahis olduğuna inanıyor.

Ayrıca eski Goldman Sachs fon yöneticisi, The Defiant’tan Camila Russo ile yaptığı yeni bir röportajda, ETH’nin şu anda en iyi risk-ödül oranına sahip kripto para birimi olduğunu da sözlerine ekliyor.

“Önümüzdeki 12 ay boyunca yalnızca bir varlığa sahip olabilseydiniz, bu ne olurdu? Tabiki Ethereum olurdu. Çünkü en yüksek ödüle ve en az riske sahip kripto o.”

Pal, yaklaşmakta olan Ethereum yükseltmelerinin de ikinci en büyük kripto varlığının arzını azaltacağını ve ağ kullanımını “büyük ölçüde” arttıracağını söylüyor.

Ethereum’un merakla beklenen Londra hard fork’unun 4 Ağustos’ta gerçekleşmesi bekleniyor. Hard fork’u oluşturacak birçok yükseltmeden biri olan EIP-1559 ile; ETH işlem ücretleri uzun vadeli bir madencilik havuzuna yatırılacak veya yakılacak, bu durum da Ethereum’u deflasyonist bir varlık haline getirecek.

Pal ayrıca, Ethereum’un yaklaşmakta olan Proof of Stake konsensüs sistemine geçişinin Ethereum’u daha çevre dostu hale getireceğini düşünüyor. Real Vision CEO’su, bu yükseltmeler gerçekleştikçe kurumların ETH’ye daha fazla yatırım yapacağını tahmin ediyor.

“Görünüşe göre çifte pump içindeyiz. Aynı şey 2013’te de oldu.”

Pal, mevcut portföyünün %55’ini ETH’nin oluşturduğunu, BTC’nin portföyünün %25’ini oluşturduğunu ve kalan %20’nin diğer tokenler arasında dağıldığını belirterek; Bitcoin’e olan maruziyetini azaltırken Ethereum’a daha fazla maruz kalmaya çalıştığını belirtti. Pal ayrıca tüm likit varlıklarının kripto para biriminde olduğunu da sözlerine ekledi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın