%200’lük Ralliler Gelebilir: Düşüş Trendine Rağmen Analist Bu Altcoin’den Umutlu!

0
%200'lük Ralliler Gelebilir: Düşüş Trendine Rağmen Analist Bu Altcoin'den Umutlu!

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, düşük piyasa değeri olan bir altcoini’n, kripto piyasalarında artan oynaklık nedeniyle önümüzdeki aylarda yüzde 200’lük birden fazla fiyat artışına tanık olabileceğini söyledi.

Van de Poppe, 609.200 Twitter takipçisine makine öğrenimi, yapay zeka ve blockchain gibi teknolojileri bir araya getirmeyi amaçlayan bir platform olan Fetch.ai’yi (FET) yakından incelediğini belirtti.

Kripto stratejisti, FET’in 2023 yılına kadar geniş bir aralıktan çıkmadan önce önümüzdeki aylarda trade yapmaya uygun bir dip oluşturabileceğini iddia ediyor:

“Böyle bir senaryoyla karşılaşabileceğimizi varsayarsak, 2-3 kat hızlı bir artış (ki bu yaz aylarında göreceğimize hala inanıyorum) için 0.11 dolar civarında long pozisyon oldukça ilgimi çekebilir.”

Fetch.ai analiz

Van de Poppe’un grafiğine baktığında, FET’in Kasım ayında 0,14 dolardan bullish bir higher-low kurulumu gerçekleştirmeden önce Temmuz ve Eylül arasında 0,11 dolar civarından 0,30 doların üzerine çıktığını ve 2023’ün başlarında 0,40 doların üzerine çıkacağı görülüyor.

Peki Fetch.ai nedir? Fetch.ai, dijital ekonominin insan müdahalesi olmadan gelişmesini ve büyümesini sağlama fikriyle oluşturulmuş, açık erişimli, merkezi olmayan, makine öğrenimi blok zinciri tabanlı bir ağdır. Ağ, cihazları ve hizmetleri Nesnelerin İnternetine bağlar, aynı zamanda insanlar gibi diğer aracıların katılımını da kolaylaştırır.

Fetch.ai, yapay zekaya dayalı merkezi olmayan bir dijital ekonominin gelişimini destekleyebilecek araçlar ve uygun bir altyapı oluşturur. Ağ, insanları, cihazları ve hizmetleri birbirine bağlayarak veri paylaşımını ve işbirliğini sağlar. Fetch.ai ekonomisi, tedarikçiler ve tüketicilerden oluşurken, ekonomi, çeşitli amaçlar ve kullanım durumları ile farklı aracılar ve ekosistemler etrafında döner.

Bu çeşitli kullanım örnekleri söz konusu olduğunda, Fetch.ai geliştirici ekibi, ağın çok sayıda endüstri ve sektörde devrim yaratabileceğini vurguluyor. AI kullanımı sayesinde Fetch.ai, akıllı makine öğrenimi ve veri paylaşımı sunarak günlük sorunlara çözümler sağlayabilir.

Yazma sırasında FET, Van de Poppe’nin alt hedefine yakın ve 0.113 dolardan işlem görüyor.

Elrond (EGLD)

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin ise, dağıtılmış uygulamalara, kurumsal kullanım durumlarına ve kripto işlemlerine güç sağlamak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olan Elrond (EGLD). Van de Poppe, EGLD’nin 40 dolar civarında geçici bir dip oluşturabileceğini ve kısa vadeli bir yükseliş sinyali üretebileceğini iddia ediyor.

“Ağır long pozisyonlar alınmadan önce yükseliş eğiliminin teyit edilmesi gerekiyor. Bu durumda, [teyit için ] 40-42 dolar seviyesine bakıyor olabiliriz.”

Yazma sırasında, EGLD son 24 saatte piyasadaki düşüş trendini takiben yüzde 11’in üzerinde bir düşüşle 44.69 dolar seviyesinde el değiştiriyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın