Nisan 6, 2022

%425’lik Ralli İle Stratosfere Fırladı: Bu Altcoin 2 Borsa Listelemesi Sonrası Uçuşa Geçti!

  • Zincirler arası swap hizmeti sunan merkezi olmayan bir borsa (DEX), yerel token’ının iki kripto para borsası tarafından yeşil ışık almasının ardından yükselişe geçti.

TitanSwap (TITAN), ilk olarak 31 Mart’ta, TITAN’ın yaklaşık 1,25 dolardan işlem gördüğü sırada, Twitter üzerinden bir borsa listelemesinin yolda olduğunu ima eden bir tweet attı.

Altcoin daha sonra, iki büyük duyurunun aniden DEX’i Eylül 2021’den bu yana görmediği zirvelere çıkarmasından önce yaklaşık 2,00 dolarlık bir fiyat etiketine ulaştı.

İlk olarak, Seyşeller merkezli bir kripto borsası olan KuCoin, TITAN’ın Tether (USDT) ticaret paritesinde kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Ardından, Güney Kore dijital varlık piyasası Bithumb, websitesinde yaptığı bir açıklamada TITAN’ı kripto varlık portföyüne ekleyeceğini ve altcoin’in Bitcoin ve Kore Wonu pariteleriyle ticarete açılacağını duyurdu.

Bütün bu gelişmelerin ışığında TitanSwap, bir hafta boyunca şaşırtıcı bir şekilde artış yaşadı. Kripto para birimi listeleme haberleri çıktığında bulunduğu 1,21 dolarlık düşük seviyelerden, yüzde 425,6 arttı ve 6,36 dolar seviyesine kadar yükseldi.

TitanSwap kullanıcılarına neler sunuyor

Projenin web sitesine göre TitanSwap, kullanıcılarına bir Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM), otomatikleştirilmiş likidite madenciliği ve bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) sunuyor. Ethereum (ETH) ağı üzerine inşa edilen DEX’in yerel kripto varlığı TITAN, holder’ları için oy haklarının yanı sıra likidite sağlayıcıları için ise ödüller sunuyor.

Kaynak: titanswap.org

TitanSwap teknik incelemesi, Uyarlanabilir Bağlanma Eğrisi (Adaptive Bonding Curve) de dahil olmak üzere kripto projesinin benzersiz özelliklerinden birkaçını vurguluyor.

“TITAN’ın Uyarlanabilir Bağlanma Eğrisi, farklı varlık sınıfları için daha fazla likidite ve iyileştirilmiş fiyat keşfini bir araya getiriyor.

Katman-2 desteği, zincir üstü temizleme ve çözümlemenin verimliliğini önemli ölçüde artırmak ve gas tüketimini ETH 2.0’dan önce etkili bir şekilde azaltmak için katman-2 protokolünü kullanıyor.”

TITAN büyük yükselişinin ardından bir düzeltme yaşamasına rağmen, gün içinde hala yüzde 80’lik bir artışta yazım sırasında 4,51 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.