%100’lük Ralli Ateşleyebilir: Analist Bu Altcoin’e Dikkat Çekti!

  • Popüler YouTube kanalı Coin Bureau’nun sunucusu, Ethereum’un (ETH), merakla beklenen yükseltmesinin bu popüler altcoin’in fiyatını yükseltmeye yardımcı olabileceğini iddia ediyor.

Guy takma adı ile bilinen analist, yeni bir video güncellemesinde 2.1 milyon abonesine Cosmos’a (ATOM) olan talebin ayı piyasası sırasında çarpıcı bir şekilde düştüğünü ve şu anda iki ana etkene bağlı olduğunu söylüyor.

“Daha da korkutucu olan, ATOM’un ekonomik denkleminin talep tarafında pek bir şey olmaması. Projenin arkasındaki kurumların görünüşte satışı durdurmuş olması ne kadar sevindirici olsa da, talep faktörlerinin gelişiminin yavaşladığı anlamına da geliyor…

Jae Kwon’un GNO Land’i de dahil olmak üzere, yalnızca Keplr cüzdanı gibi katılımcı cüzdanlarda ATOM’a sahip olanlara verilen ve gelecek vadeden yaklaşmakta olan Cosmos projeleri için devam eden tüm airdroplar, bugünlerde ATOM’un en güçlü talep sürücüsü gibi görünüyor.

ATOM için ikincil talep itici gücü ise, Ethereum akıllı sözleşmelerini destekleyen ve toplam değeri yüz milyonlarca doları kilitleyen Evmos ve Kava gibi daha genel kullanım durumu blok zincirlerinde tüm gelecek vaat eden Cosmos ekosistemleri için bir köprü para birimi olmasıdır. ”

cosmos

Analist, ATOM’un mevcut eğilimi devam ederse ve Ethereum’un uzun zamandır beklenen hisse kanıtı konsensüs mekanizmasına geçişi planlara uygun bir şekilde gerçekleştirilirse, gelişme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

“Şimdi, ATOM’un sınırlı talep sürücüleri varmış gibi görünse de, bunlar son birkaç ayda altcoin’in fiyatını yükseltmeye yettiler ve bu eğilim devam ederse, kısa ve orta vadede ATOM’un 2 kata yaklaştığını görebiliriz.

Bu gerçekten, Ethereum’un bu ayın ilerleyen zamanlarında gerçekleşecek yaklaşan Proof-of-Work geçişinin daha geniş bir kripto piyasası rallisine neden olup olmayacağına bağlı.”

CoinMarketCap verilerine göre Cosmos, son 24 saatte yüzde 1.4’lük bir düşüşle, yazım sırasında 12,74 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.