Sponsorlu İçerik
Ocak 12, 2024

Pushd (PUSHD) Ön Satışı İlgi Görüyor! Toncoin (TON) ve Internet Computer (ICP) Düşüş Yaşıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisinin aktardığına göre, Bu yeni proje, Blockchain Destekli Pushd’ın Web3 Pazar Yeri 12.000 kayıt aldığı ve ön satışı arttığı iddia ediliyor.

Alışverişin Geleceği mi? Pushd, Web3 E-Ticaret Deneyimini Sunuyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre bir haftadan biraz fazla bir süre önce piyasaya çıkan yeni çıkan geleceği belirsiz olan Pushd, yenilikçi ticaret pazarıyla zaten gelişmekte olan e-ticaret dünyasında dalgalar yarattı. Keskin e-ticaret teknolojisiyle Pushd, Amazon ve eBay’i tahtından indirerek yeni nesil alışveriş durağı olmayı hedefliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre Pushd, kısa sürede 12.000’den fazla kayıt, 3.000’den fazla yatırımcı ve artan ön satış talebi topladı. Ekibinin aktardığına göre basitlik, güvenli ticaret, şeffaflık ve sorunsuzluğun el ele dans ettiği bir alışveriş cenneti hayal edin. Bunun dışında, kullanıcılar aşırı KYC işlemlerinden ve yüksek ücretlerden kurtulacakları iddia ediliyor. Proje yeni olduğundan geleceği belirsizdir.

Sponsorlu içerik göndericinin aktardığına göre, Pushd ile, platformun gelirinden, nakit iadelerinden ve indirimlerden pay almak için her kullanıcının her tıklaması size bir parça kazandırır. Pushd’ın önemli e-ticaret yeniliği, yüksekten uçan ön satışıyla sarhoş edici bir etki yaratıyor. Ön satış, düşük bir $0.06 fiyatla başlıyor. Projenin geleceği belirsizdir başarısız olma olasılığı bulunmaktadır. Fakat kendilerinin iddasına göre başarılı olabilir borsalarda listelenebilirse kazanç sağlayacaklarını söylüyorlar.

Fiyat Analizi: Toncoin’e (TON) Karşı Ayı Baskısı Artıyor

TON coin veya The Open Network token, blockchain ölçeklendirme sorunlarına yeni bir çözüm sunarak harika bir ölçeklenebilirlik çözümü olabilirdi. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığından beri, Toncoin (TON)’un değeri 2,

5 yıldır sürekli düşüyor. Ancak, Toncoin (TON)’un görünümü hala olumsuz, özellikle 1.86 ile 2.6 dolar arasında sıkışmışken.

Token, projeyle Telegram’ın bağlantılı olduğuna dair spekülatif haberler arasında üç ay önce kısa bir süreliğine %139’luk bir iyileşme gösterse de, Toncoin (TON) yeniden düşüşe geçti ve konsolidasyona geçti. Teknik analiz, Toncoin (TON)’un 2.73 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkarsa boğa trendine dönebileceğini gösteriyor. Ancak bu seviyeyi sürdürememesi, Toncoin (TON) fiyatında yeni bir rekor düşüşe neden olacak.

Internet Computer (ICP), Haftalık Grafikte %6.5 Düşüşte

Toncoin (TON) gibi, Internet Computer (ICP) da ayı baskısı altında zorlanıyor. Aslında, Internet Computer (ICP) genellikle ayı piyasası niteliğinde bir varlık olmuştur, boğa spekülasyonları yoktur. Token, üç yıl önce 750 dolarlık tüm zamanların en yüksek değerine ulaştıktan sonra piyasa belirsizliğine değerini kaybetti ve yaklaşık %98 düşüşle 13.36 dolar seviyesine yerleşti.

Internet Computer (ICP), daha büyük, daha iyi ve daha ölçeklenebilir bir mimari ile canlı bir web3 ekosistemi oluşturmayı amaçlıyor. Ancak, değerinin düşmesi, özellikle düşüş kötüleştikçe, yatırımcıları yeniden düşünmeye sevk etti. Şu anda, Internet Computer (ICP) tokenı %7’lik yedi günlük bir düşüşle 13.36 dolardan işlem görüyor.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre E-ticaret, Pushd’ın öncülüğünde yeni bir devrime tanık olacağı iddia ediliyor. Toncoin (TON) ve Internet Computer (ICP) ayı düşüşüyle mücadele ederken, Pushd çevrimiçi alışveriş anlatısını yeniden yazmaya hazır duruyor, erken benimseyenleri devrimci bir deneyimle ödüllendirdiği iddia ediliyor.

Pushd tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pushd
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?