Sponsorlu İçerik
Şubat 6, 2024

Pushd (PUSHD) Kayıtları Artışta, Solana (SOL) ve Cardano (ADA) Yatırımcıları Yeni Projeyi Araştırıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pushd (PUSHD), kripto piyasasında takip edilen bir proje olduğu aktarılıyor. Platform, alıcıları satıcılarla bağlayan bir pazar yeri oluşturmayı amaçlıyor ve piyasa ticaretini sorunsuz hale getirmeyi umuyor. Solana (SOL) ve Cardano (ADA) sahipleri, Pushd (PUSHD) hakkında detaylı bilgiler topluyor. Aktarılana göre Pushd 4. aşamasında ve 0.08 dolar fiyatından satılıyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Son 24 saatte, Solana (SOL) %0.26 düşüşle şu anda 94.06 dolar fiyatından işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 1.5 milyar dolar. Piyasa trendi, Solana’nın (SOL) piyasada nihayet ne zaman istikrara kavuşacağını ve tüccarlara garantilerini ne zaman sunacağını henüz belirleyemedi. Cardano (ADA), Solana’nın (SOL) piyasadaki aşağı yönlü trendini takip ediyor. Bugün itibarıyla Cardano (ADA), %1.21’lik bir piyasa düşüşüyle 0.4937 dolar fiyatından işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 250+ milyon dolar.

Solana (SOL) devam eden bir düşüş eğiliminde

Piyasa tüccarları, çoğunlukla Solana (SOL) tokeninin ne olacağı konusunda endişeli. Token için henüz bir istikrar görünmüyor ve piyasa benimseyenler bunun için endişeleniyor. Solana (SOL), kullanıcılara uygun fiyatla hızlı işlemler sunan bir Katman 1 blockchain’i olarak bilinir. Kötü piyasa fiyatı, günlük piyasa işlemlerinde yansıtılmıştır. Son 24 saatte, Solana (SOL), piyasa benimsemesinde %17.90 daha aşağı düştü. Bu, bir sorun haline geldi ve token’in geleceğinden habersiz olan tüccarları tedirgin etti.

Solana (SOL), iki yıl önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra şu anda %62.43 düşüşle 259.96 dolardan işlem gördü. Son yedi günde, Solana (SOL), global kripto para piyasasında ve benzeri FTX Holdings’lerde performans göstermekte geri kalmış olmasına rağmen, piyasa koşusunda %0.50 paylaştı.

Cardano (ADA) bir düşüş eğiliminde

Cardano (ADA), neredeyse bir aydır, tüm zamanların zirvesinin alt sınırında işlem görerek utanç verici bir koşu yaşıyor. Cardano (ADA), 3 doların üzerinde işlem gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesinden neredeyse %100 düştü. Token’in aşağı yönlü hareketi, piyasada tüccarlar tarafından daha az ilgi gösterildiğini gösteriyor. Piyasa işlemlerinde %29.10’luk keskin bir düşüş yaşandı, bu da piyasa sermayesinde 9. sırada olmasına ve 17.8 milyar dolarlık piyasa kapasitesine rağmen piyasa genelinde tokenin neredeyse işlem görmemesine neden oldu, satışları zorladı.

Pushd (PUSHD) ön satış sonrası başarılı olacak mı?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Pushd (PUSHD) ön satışının yeni bir kayıt seviyelerine geldiği iddia ediliyor. Yatırımcılar, kendilerine olumlu bir şeyler sunarken yenilikçi ve yeni bir şey istiyor ve geleceği belirsiz olan Pushd (PUSHD), kendilerine değer sunabilecek mi bilinmiyor. Pushd (PUSHD), yatırımcıları sorunsuz bir şekilde işlem yapmalarını sağlamak için hızlı işlemleri, doğruluğu ve şeffaflığı sunacağı iddia ediliyor, kesin değildir başarısızda olabilir. Pushd (PUSHD) geleceğinin başarılı olup olmayacağı bilinmiyor, herhangi bir işlem öncesi ekibi ve projenin doğruluğu hakkında araştırmalar yapılmadır. Risk bulunuyor.

Pushd tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pushd
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?