Sponsorlu İçerik
Şubat 11, 2024

Pullix (PLX) Projesi, Arbitrum (ARB) ve Hedera (HBAR)’ı Geride Bırakabilecek mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, yeni proje geleceği belirsiz olan Pullix’in (PLX) 2024 yılında takip edilebilir bir proje olduğu iddia ediliyor. Öte yandan, Arbitrum (ARB) piyasa güçlerinin baskısına karşı boğa hissiyatını korumakta zorlanıyor. Benzer şekilde, Hedera’nın (HBAR) keskin düşüşü, token yatırımcıları için endişe kaynağı oluşturuyor.

Arbitrum (ARB) Yeniden Yükselişe Geçiyor, Token Tekrar 2 Dolarlık Sınırı Gözüne Kestirdi

Uzun bir düşüş döneminin ardından, (ARB) fiyatı beklenen destek seviyesinin altına düştü. Geçen ay, Arbitrum piyasa istatistiklerine göre uzun bir boğa koşusunun ardından 2 dolarlık kilometre taşına ulaştı. Bazı uzmanlar, tokenin daha da yükselebileceğini öngördü. Ancak, Arbitrum fiyatı bir gerileme yaşadı ve tokenin yılın en yüksek seviyesi olan 2.3 dolara ulaştığı 11 Ocak’tan bu yana değerinde yaklaşık %21’lik bir kayıp yaşandı.

Ancak, token bir yükselişe geçiyor ve son 30 günde hafif bir %4 artış elde etti. Uzmanlar, Arbitrum’un önümüzdeki haftalarda destek seviyesini 2 doların üzerinde kuracağı konusunda iyimser. Arbitrum ticaret hacmi, geçen hafta boyunca günlük ortalama %20’nin üzerinde bir artış gösterdi, bu da bir rallinin yolda olduğunun bir işareti.

Hedera (HBAR) için Fiyat Düşüşü Devam Ediyor, Yatırımcılar Alternatifler Arıyor

Hedera (HBAR), CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, 2 Ocak’ta neredeyse 0.1 dolarlık işarete ulaşmasından bu yana fiyat değerinde önemli bir düşüş yaşamaya devam ediyor. Fiyat zirvesinden bu yana, Hedera boğa hissiyatlarının bir gösterisi olan yaklaşık %25’lik bir kayıp yaşadı.

Ancak, Hedera artan piyasa aktivitesi ile bir yükselişin işaretlerini gösteriyor. Hedera ticaret hacmi, geçen hafta boyunca günlük ortalama %100’ün üzerinde bir artış gösteriyor ki bu, önümüzdeki günlerde potansiyel bir boğa hissiyatını tetikleyebileceğini öne süren uzmanlar var.

Pullix (PLX) Token Başarılı Olabilecek mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Pullix (PLX) projesinin lansmanına 70 günden az bir süre kaldığı, bazı yatırımcılar proje ve ekibi hakkında detaylı bilgi araştırmasında bulunuyor. Aktarılana göre 15.000’den fazla yatırımcı PLX tokenine sahipken, mevcut yörüngeye göre sayının lansmandan önce 30.000’e ulaşması iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre PLX tokeni, bir ERC20 tokeni olup, Pullix ekosisteminde güçlü bir kullanıma sahip. Pullix projesi, üyelerin çeşitli popüler coinleri kar amacıyla ticaret yapabileceği bir hibrit borsa platformu oluşturmayı hedefliyor. Bir ticaretten-kazanma borsası olarak, Pullix bireylere platformdan elde edilen gelirin bir payı ile ödül verecek. Kesin değildir, başarısızda olabilir.

Aktarılana göre, Pullix platformunun ön satışta sadece 2 aşaması kaldı ve token CoinGecko’da listelendiği söyleniyor. Şu anda sadece 0.10 dolarla satılan PLX, başarılı olacak mı olmayacak mı merak ediliyor. Platform, şu anda tokeni satın alanlara ek olarak %10 bonus da verdiği iddia ediliyor. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının, risk bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sponsorlu içerik göndericisinin aktardığına göre PLX tokeninin itibarının artmasının yanı sıra, tokenin değerini artırmak amacıyla kasıtlı yakma yoluyla PLX’i nadir hale getiren bir yakma özelliği tasarlandı. Bir Meme Yarışması’nın devam ettiğini ve platformun büyük ödül kazananını 250 dolar ile, ikinci ve üçüncü olanı sırasıyla 100 ve 50 dolar ile ödüllendireceklerini iddia ediyorlar.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?