Şubat 6, 2024

Popüler Analistlerden 2024 Fiyat Tahminleri: Cardano (ADA), KangaMoon (KANG) ve Arbitrum (ARB)


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre şu anki DeFi piyasasında, 2024’te fiyatlarının etkilenecek tahmini kripto para birimleri. Tahmin edilen kripto paralar Cardano (ADA), geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG) ve Arbitrium (ARB).

Ali Martinez Yükselişe Geçen Bir Cardano Fiyat Tahmini Açıklıyor

Kripto analisti Ali Martinez, Cardano (ADA) tahminiyle gündeme geldi. Yeni tweet’ine göre, Cardano fiyatı Nisan 2024’te yükselişe geçebilir. Bu ralliden önce, ADA’nın konsolidasyona devam edeceğini belirtiyor.

Cardano kripto değer hareketi açısından, sadece geçen hafta içinde 0.48 dolardan 0.50 dolara yükseldi. Bu süre zarfında piyasa değeri 17.21 milyar dolardan 17.74 milyar dolara çıktı. Bu altcoin için duyarlılık da 100 ve 200 günlük EMA’larının üzerinde işlem gördüğü için boğa piyasası yönünde. Bu nedenle, alandaki uzmanlar Mart 2024’te Cardano’nun 0.51 dolarda işlem görmesini öngörüyor.

KangaMoon (KANG): Meme Coin Alanında Yükselen Yıldız Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre meme coinler söz konusu olduğunda, geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG) topluluk tarafından yönlendirilen dinamikleri, oyna-kazan özellikleri ve sosyal-fi entegrasyonu ile benzersiz bir karışım sunarak yarışa katılmak istiyor. Proje ekibine göre, KangaMoon’un 2024’ün 2. çeyreğinde Shiba Inu ve Dogecoin’e benzer bir şekilde büyüyebilecek mi yoksa başarısız mı olacak merak ediyorlar. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre bu DeFi projesinin merkezinde, oyuncuların karakterlerini inşa edeceği bir P2E oyunu yer alacak. Bu oyunda, oyuncular savaşları kazanmak için oyun içi eşyalar ve kripto para birimi ödülleri kazanacak. Bunlar sadece eşyalar değil – aynı zamanda ticareti yapılabilir. Oyuncular, bunları KangaMoon pazar yerinde de satabilir. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Aktarılana göre diğer meme coinlerden ayrılmak için, KangaMoon KANG yerel tokenını tanıtacak. Çoğu meme coinin yararlı bir işlevi yokken, KANG’in olacak – oyun içi para birimi olarak kullanılacak. Bu DeFi coin şu anda ön satışının 1. aşamasında ve sadece 0.005 dolardan satılıyor. Proje yenidir ve risk bulunmaktadır.

Yahoo Finance tarafından tahmin edilen 329 milyon dolarlık (2022’de) oyun pazarı ile ilişkilendirildiği için, bu meme coin başarılı olacak mı bilinmiyor.

More Crypto Online Arbitrum (ARB) İçin Güvenli Kalıyor

Bu arada, More Crypto Online YouTube kanalının arkasındaki kripto analisti, Arbitrum fiyatı için boğa piyasası bir tahminde bulundu. Yeni YouTube videosunda, bu altcoinin yakında $3.21’e ulaşabileceğini iddia ediyor. CoinMarketCap verilerine göre, ARB’nin değeri sadece geçen hafta boyunca 1.78 dolar ile 1.76 dolar arasında dalgalanmıştı. Piyasa değeri bu süre zarfında 2.28 milyar dolar ile 2.25 milyar dolar arasında değişti.

Arbitrium için duyarlılık boğa piyasası yönünde, 17 teknik göstergesi yeşil renkte. Ayrıca, Korku & Açgözlülük endeksi puanı 60 (Açgözlülük) gösteriyor. Bu nedenle, uzmanlar Mart 2024’te Arbitrum fiyatının 1.92 dolara ulaşabileceğini öngörüyor.

Cardano vs. KangaMoon vs. Arbitrum – Hangisi İlk Önce Yükselecek?

5 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle, fiyatı ve geleceği başarılı olacak mı bilinmiyor. Geleceği belirsiz olan Kangamoon’un büyüme ihtimali var mı bilinmiyor. Fakat Cardano ve Arbitrum da iyi olabilir.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?