Popüler Analistin Sıcak Takibindeler! İşte Fiyat Hedefleri

0
Popüler Analistin Sıcak Takibindeler! İşte Fiyat Hedefleri

Piyasalar haftayı pozitif bölgede bitirmeye çalışırken, popüler bir analist dört kripto varlığı için fiyat hedeflerini güncelledi.

Altcoin Sherpa takma adını kullanan analist, Bitcoin‘in (BTC) çok uzak olmayan bir gelecekte 28.000 doları tekrar ziyaret etmesini beklerken, 30 Temmuz’da yaşanan 24.500 doların üzerindeki kısa süreli artışın kendisini ikna etmediğini söyledi:

“Hala orta vadede 28.000 dolara gideceğimiz görüşündeyim, ancak bu 23.000-22.000 dolarlık alanda önemli bir düşük seviye oluşturmak için daha fazla hareket görmek istiyorum. 24.700 dolardaki son zirve, dürüst olmak gerekirse çok ikna edici değildi, ancak bence yine de bu yükseliş piyasası yapısı.”

Bitcoin

Bunların yanında analist, Ethereum’un (ETH) BTC’den önce ralli yapmasını bekliyor, fakat 22.000 ila 23.000 dolar aralığında higher low oluşturursa Bitcoin’in toparlanabileceğine inanıyor.

“22.000-23.000 dolar civarında bir higher low görmek istiyorum, aksi bir durum oluşana kadar uzun zaman çizelgelerinde bu hala yükselişte. 

BTC hala ETH’yi yakından izliyor, bence ETH önde gidiyor.” 

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, analistin radarında bir sonraki akıllı sözleşme platformu Solana (SOL). Altcoin Sherpa, SOL için 32 dolar ile 47 dolar aralığında daha fazla yukarı ve aşağı hareket beklediğini söyledi.

“Bana gerçekten belirsiz görünüyor, bir süredir Solana için herhangi bir aktif pozisyonda değildim. Lower high, ardından higher low, genel olarak daha fazla dalgalı hareket bekleniyor.” 

Solana

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’u da inceleyen analist, USD karşısında para kaybeden yatırımcılar için parlak bir nokta görüyor ve ETH’nin BTC’ye karşı güçlü göründüğünü belirtiyor.

“USD’de kötü durumda olabilirsiniz ancak ETH/BTC çifti gerçekten güçlü. 

Orta vadede çok ilginç bir fiyat hareketi; Bence ileriye dönük BTC tutmamak için bazı argümanlar var.”

Ethereum

Analistin takip ettiği son kripto, Ethereum için bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Optimism (OP). Kripto stratejisti, altcoin’in son birkaç haftadaki büyük rallisinden sonra, diğer daha agresif kripto yatırımlarına karşı korunmak için OP’de short pozisyon açmayı planladığını söyledi.

“Bunda diğer yatırımlarım için bir çit olarak short pozisyon açıyorum.”

Optimism

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın