Ana Sayfa Haberler Popüler Analiste Göre Eylül Ayında Takip Edilmesi Gereken En İyi 5 Altcoin!

Popüler Analiste Göre Eylül Ayında Takip Edilmesi Gereken En İyi 5 Altcoin!

0

Kripto analisti Michaël van de Poppe, bu ay fiyatının yükselebileceğine inandığı beş altcoin’i listeledi.

Analist, Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) gibi birinci katman projelerinin şu anda harika performans gösterdiğini, bu nedenle benzer projelerin muhtemelen aynı hareketi takip edeceğini düşünüyor. Birinci katman projeleri, ölçeklenebilirliği ve işlevi geliştirmeye yardımcı olmak için temel blockchain protokollerine yerleştirilmiştir.

Van de Poppe, birinci katman projesi Cosmos’un (ATOM) Bitcoin’e (BTC) karşı hala birikim aralığında olduğunu ve bu birikim aralığından çıktıktan sonra varlık için “ilk gerçek dürtü dalgasının” gerçekleşeceğini söylüyor. Cosmos, birbirinden bağımsız blockchain sistemlerinin birbirine bağlanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış merkeziyetsiz bir ekosistemdir. CoinGecko’ya göre, projenin yerel varlığı ATOM, yazının kaleme alındığı sırada 24.47 dolar’dan işlem görüyor ve geçen haftaya göre yaklaşık %30 değer kazanmış durumda.

Van de Poppe’nin listesinde, kendisini “minimal” blockchain olarak tanımlayan ve bilinen en hafif blockchain olma ünvanına sahip Mina Protokolü (MINA) var. Projenin yerel varlığı MINA, yazının kaleme alındığı sırada 3.90 dolar’dan işlem görüyor ve son yedi gün içinde yaklaşık %44 artış gösterdi. Fiyat açısından analist, MINA için “bakmamız gereken sonraki seviyelerin” 5.30 dolar ve 8.00 dolar olduğunu söylüyor.

Van de Poppe, “henüz hiçbir şey yapmadığını” söylediği merkezi olmayan oracle platformu Chainlink’i (LINK) de inceledi. Chainlink’in yerel varlığı LINK, yazının kaleme alındığı sırada 29.45 dolar’dan işlem görüyor ve geçen hafta yaklaşık %11 oranında değer kazandı. Analist, LINK’in Bitcoin’e karşı zayıf performans gösterdiğini ve BTC’ye karşı yeni bir dürtü dalgasına hazır olduğunu düşünüyor.

“Oracle’ların düşük performans göstermesi, oracle bölümünde büyük bir fırsat olduğunu gösteriyor. Oracle’ları benimsemek istiyorsanız, en ucuz seçenek veya en risksiz seçenek, Chainlink’e giriş yapmaktır.”

Van de Poppe’nin listesinde dördüncü sırada Harmony’nin yerel varlığı olan ONE var. ONE, yazının kaleme alındığı sırada 0.120880 dolar’dan işlem görüyor ve CoinGecko’ya göre bir haftada neredeyse %20 arttı. Analist, ONE’ın olumlu fiyat hareketinin devam etmeye istekli olduğunu ve Bitcoin işlem çifti açısından varlık için bir itici dalga öngördüğünü söyledi.

Van de Poppe’nin listesinde yer alan sonuncusu altcoin akıllı sözleşme platformu Tezos (XTZ). Analist, Tezos’un yerel varlığı XTZ’nin tüm yıl boyunca Bitcoin’e karşı herhangi bir yükseliş hareketi göstermediğini belirtiyor. Varlığın mevcut direncini kırarsa, BTC’ye karşı 2 kat değer kazanabileceğini söylüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

YORUM BULUNMUYOR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın