Mart 23, 2022

Popüler Analist Bu 2 Altcoin’de Epik Ralliler Bekliyor!

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir kripto stratejisti, bir çift altcoin projesi için güçlü ralliler öngörüyor.

Altcoin Sherpa takma adlı kripto analisti, 170.000 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Algorand‘ın (ALGO) şu anki 0,81 dolarlık değerinden neredeyse %60 yükselmesini beklediğini söyledi.

“ALGO şu ana kadar iyi gidiyor gibi görünüyor ve bu destek alanından uzaklaşmaya devam ediyor.”

Altcoin Sherpa, ALGO’da kısa vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, Ethereum rakibinin 1,29 dolardaki hedefine ulaştıktan sonra düşüş trendine devam etmesini bekliyor.

Analistin listesinde ikinci sırada, Altcoin Sherpa’nın dibe vurma sürecinde olduğunu söylediği yeni Ethereum tabanlı NFT pazar yeri LookRare (RARE) bulunuyor.

“Hala bu pozisyonda, A&E [Adam & Eve] reversal‘ın gerçekleşmesini bekliyorum. Muhtemelen 3 dolarda bundan çıkmış olacağım. 200 EMA [üstel hareketli ortalama] 4 saatlik direnç olarak hareket ediyor; Bence bunu satın almadan önce 1,80 doların [desteklemek için] çevrilip çevrilemeyeceğini görmek için beklemek beklemek muhtemelen en iyisi.”

Yazım sırasında, LOOKS 1,80 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto stratejisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) fiyat hareketini de takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre, ETH tekrar tekrarlower high’lar kurduktan sonra yüksek zaman dilimlerinde hala düşüş eğiliminde görünüyor. Ancak analist, Ethereum kilit bir direnç alanını ele geçirmeyi başarırsa tutumunu değiştireceğini söylüyor.

“Ethereum için fikrimi değiştirmeme izin verecek olan şey, bu 3.050 dolarlık seviyenin kırılıp kırılmayacağı olacak. Bu noktada, higher low’lar tarafından takip edilecek bir bir higher high argümanınız var… Sonuç olarak, bu 3.300 dolarlık alan gerçekten kırılırsa, bu [ETH] gerçekten çok güçlü çünkü o noktada ileride net olarak [büyük resimde] higher low’lar ve higher high’larınız olacak.”

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.