Popüler Analist Ağustos Ayı İçin Büyük Kazançlar Sağlayacak 5 Kripto Varlığı Listeledi

0

Kripto trader’ı ve influencer olan Lark Davis, Ağustos ayında büyük kazançlar elde etmek için en iyi seçenek olan beş dijital varlığı seçti.

Davis, yeni bir videoda listesine Ethereum (ETH) ile başlıyor ve piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin 4 Ağustos’ta London Hard Fork güncellemesinin gerçekleşmesi planlanıyor.

London Hard Fork, diğer şeylerin yanı sıra; Ethereum ağının işlem ücret modellerini de elden geçirecek. Davis, güncellemeyi önümüzdeki ay ETH hakkında daha iyimser bir anlatıya yol açabilecek büyük bir katalizör olarak görüyor.

Kaynak: TradingView

Analistin listesindeki iki numaralı coin, Mayıs ayında yaşadığı 2.45 dolarlık patlamadan önce yılı 0.02 dolardan açan ve yılda %13150 gibi inanılmaz bir kazanç sağlayan katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon(MATIC).

Davis’e göre, MATIC’in yükselişi henüz bitmedi.

“Bu coin’in daha gidecek çok yolu olduğunu düşünüyorum. Piyasa daha fazla yükselişe geçtikçe, Polygon için bir sonraki fiyat hedeflerinin 5.00 dolar ve 10.00 dolar olacağına inanıyorum.”

Kaynak: TradingView

Trader’in listesindeki üçüncü coin, merkezi olmayan ödeme ağı Terra’nın yerel token’ı olan LUNA. Davis, LUNA’nın tokenomiklerini yenileyecek ve Solana (SOL) ve Cosmos (ATOM) gibi zincirler arası varlıklara destek ekleyecek, merakla beklenen Columbus-5 yükseltmesi de dahil olmak üzere, LUNA’nın yakın gelecekte güçlü bir şekilde toplanmasına yardımcı olabilecek birkaç kilit katalizörü belirtiyor.

“Buradaki tüm bu şeyler mega, mega-önemli. Tüm bunlar, LUNA varlığı için olumlu fiyat katalizörleri anlamına geliyor.”

Kaynak: TradingView

Listedeki dört numaralı coin ise Polkadot (DOT). Davis, Polkadot’un kanarya ağı (test ağı) olan Kusama’daki son parachain müzayedelerinden bahsediyor ve DOT’un yakında kendi parachain müzayedelerine sahip olabileceği tahmininde bulunuyor.

“Parachainlerin gerçek bir şey haline geldiği Polkadot dönemine girdik. Kusama’da hayattalar. Bunlar şu anda aktif. Bir şeyler yapıyorlar, yani Polkadot’un büyük kardeş zinciri de – DOT ağı – çok da uzak olmayan bir gelecekte kendi parachain’lerine sahip olacak ve çok yakında bununla ilgili bazı duyurular göreceğimizden şüpheleniyorum…

Sanırım çok yakında Polkadot ağı için parachain müzayedelerinin duyurulduğuna şahit olacağız ve bu da Polkadot’ta gerçekleşecek parachain’lerin lansmanında bu coşkunun arttığını göreceğimiz anlamına geliyor.”

Kaynak: TradingView

Davis’in Ağustos ayı için radarındaki son kripto, Cardano (ADA). Trader, geçen yıl bu zamandan bu yana fiyatı yaklaşık 60 kat artan ADA’nın “çok güçlü bir kripto para” olduğunu iddia ediyor. Davis’e göre, Cardano’nun Eylül ayında yapılması planlanan akıllı sözleşme uygulaması, ADA’yı bir sonraki seviyeye taşıyan katalizör olabilir.

Kaynak: TradingView

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın