Popüler Altcoin’de İşlem Hacmi Fırladı: Yükseliş Devam Edecek Mi!

CoinMarketCap’e göre Immutable (IMX) fiyatı son 24 saat içinde artış gösterdi. Haber yazıldığı sırada, altcoin’in fiyatı 24 saatlik %6,61’lik bir kazanç elde ettikten sonra 0,8098 dolardan işlem görüyor. Buna ek olarak, kripto 0,8272 dolarla günlük en yüksek seviyeye ulaşmayı başardı. O zamandan beri geri çekildi.

Geçtiğimiz 24 saat boyunca IMX, Bitcoin ve Ethereum’dan da daha iyi performans göstermeyi başardı. Haber yazıldığı sırada IMX, BTC karşısında %6,22 ve ETH karşısında %5,67 artış gösterdi. Altcoin sadece fiyatında bir artış görmekle kalmadı. Aynı zamanda günlük işlem hacmi de %100’den fazla artarak toplam 35.325.857 dolara yükseldi.

Immutable

IMX’in fiyatı son 2 haftadır 0,708 dolar ile 0,837 dolar arasında bir konsolidasyon dönemindeydi. Perşembe günü, altcoin’in fiyatı fiyat kanalının alt seviyesine düştü. Bu da boğaları çok ihtiyaç duyulan bir pompa vermeye zorladı. Bu alım hacmi enjeksiyonu daha sonra IMX’in fiyatını Cuma günü 9 günlük ve 20 günlük EMA çizgilerinin üzerine çıkmaya zorladı.

Ayrıca, IMX’in fiyatı yukarıda bahsedilen konsolidasyon kanalının üst seviyesini tekrar test etti. Ancak günün işlem seansını kilit direnç seviyesinin üzerinde kapatamadı. Bugünkü işlem seansının başlarında seviyeyi tekrar desteğe çevirmeye çalıştı. Ancak bir kez daha geri çekilme yaşadı.

Bununla birlikte, IMX’in günlük grafiğindeki teknik göstergeler, günlük RSI çizgisi günlük RSI SMA çizgisinin üzerine çıktığı için hala yükselişi işaret ediyordu. Ayrıca, 9 günlük EMA çizgisi önemli bir yükseliş bayrağını tetiklemenin eşiğindeydi ve 20 günlük EMA çizgisinin üzerine çıkmak istiyordu.

Kaynak : CoinEdition


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.