Popüler Altcoin Fiyatını İkiye Katlayabilir: Analist Açıkladı!

  • Kripto topluluğu tarafından yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Ethereum rakibi popüler bir altcoin olan Avalanche (AVAX) için çok önemli bir gösterge ortaya koyuyor.

Michaël van de Poppe, 623.400 Twitter takipçisine Avalanche ve diğer birçok altcoin’in geçen haftaki fiyat düzeltmesi nedeniyle 50 günlük hareketli ortalamalarının altına düştüğünü söyledi.

Trader, eğer token’lar bu hareketli ortalamayı geri alabilirse, bunun “ciddi” bir fiyat rallisini tetikleyeceğini söylüyor. Analistin grafiğine göre AVAX’da yaklaşık 2x‘lik bir hareket bekleniyor.

“[50 günlük hareketli ortalamayı] geri almak bazı ciddi aktivasyonları tetikleyecektir, aynısı AVAX için de geçerli.”

AVAX analiz

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, AVAX, yazı yazılırken 23,19 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 14. sıradaki kripto para birimi, son 24 saat içinde yüzde 1.4’lik bir düşüş yaşadı.

Fantom (FTM)

Van de Poppe ayrıca, Ethereum (ETH) rakibi Fantom’un (FTM) da şu anda konsolide olduğunu ve ABD dolarının yukarı yönlü yörüngesini tersine çevirip çevirmediğini görmek için beklediğinden bahsediyor:

“Kabaca 0,25 dolarlık bir günlük sipariş bloğu güçlü destek sağlıyor. Eğilim tersine dönerse, 0,365-0,37 dolara hızlı bir ralli mümkün.”

Fantom analiz

FTM yazı yazılırken 0,307388 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değerine göre 65. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yüzde 0,16 değer kazandı.

Van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) son fiyat istikrarının da güç sinyali olabileceğini belirtiyor.

“Geri kalanı ağır bir şekilde düşerken Bitcoin’in sabit kalması iyi. Euro tersine dönerse ve hisse senetleri bir sıçrama gerçekleştirirse, Bitcoin iyi bir güce sahip olabilir.”

Bitcoin (BTC), yazı yazılırken son 24 saatte yüzde 0.33 artışla 21.532 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.