Polygon Fiyat Analizi: MATIC %37 Artışa Hazır

0

Polygon (MATIC), geçtiğimiz aydan bugüne sıkışma ile alım-satım işlemi görüyor ve balinalar son üç haftadır alım yapmaya başladı. Yakında önemli bir kırılma gerçekleşebilir.

MATIC 0,51 Dolar Seviyesine Bir Adım Uzakta

12 saatlik grafikte MATIC , 0,374 dolar seviyesinden oluşan direnç trend çizgisi ile simetrik bir üçgen modeli oluşturdu. Bu kritik noktanın üzerindeki kırılma, MATIC fiyatını 0,51 dolar seviyelerine yükseltebilir. Modelin maksimum yüksekliği referans noktasına baktığımızda hesaplanan %37’lik bir hareket.

Kaynak: Tradingview MATIC/USDT

Bu kırılma balina sayısındaki önemli artıştan kaynaklanıyor gibi görülüyor. 10 Mart’tan bu zamana kadar 10.000.000 veya daha fazla MATIC elinde bulunduran balina sayısı 31’den 62’ye yükseldi ve yükseliş trendinde kaldı.

MATIC Hodlers Tablosu

Ayrıca bununla birlikte, modelin üst sınırından 0,374 dolarlık bir ret yaşanırsa düşüş gerçekleşecektir. MATIC fiyatı şu anda 0,30 dolarlık kurulu simetrik üçgenin alt trend çizgisi seviyesine düşürme potansiyeline sahiptir. Bu noktanın altında bir kırılma gerçekleşirse MATIC’i 0,20 dolar seviyesine çekebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın