Polygon Fiyat Analizi: MATIC %37 Artışa Hazır

Polygon (MATIC), geçtiğimiz aydan bugüne sıkışma ile alım-satım işlemi görüyor ve balinalar son üç haftadır alım yapmaya başladı. Yakında önemli bir kırılma gerçekleşebilir.

MATIC 0,51 Dolar Seviyesine Bir Adım Uzakta

12 saatlik grafikte MATIC , 0,374 dolar seviyesinden oluşan direnç trend çizgisi ile simetrik bir üçgen modeli oluşturdu. Bu kritik noktanın üzerindeki kırılma, MATIC fiyatını 0,51 dolar seviyelerine yükseltebilir. Modelin maksimum yüksekliği referans noktasına baktığımızda hesaplanan %37’lik bir hareket.

Kaynak: Tradingview MATIC/USDT

Bu kırılma balina sayısındaki önemli artıştan kaynaklanıyor gibi görülüyor. 10 Mart’tan bu zamana kadar 10.000.000 veya daha fazla MATIC elinde bulunduran balina sayısı 31’den 62’ye yükseldi ve yükseliş trendinde kaldı.

MATIC Hodlers Tablosu

Ayrıca bununla birlikte, modelin üst sınırından 0,374 dolarlık bir ret yaşanırsa düşüş gerçekleşecektir. MATIC fiyatı şu anda 0,30 dolarlık kurulu simetrik üçgenin alt trend çizgisi seviyesine düşürme potansiyeline sahiptir. Bu noktanın altında bir kırılma gerçekleşirse MATIC’i 0,20 dolar seviyesine çekebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.