Polkadot Fiyat Tahmini: DOT Bu Seviyeyi Aşarsa, Fiyatı 125 Dolara Çıkabilir!

0

Polkadot (DOT) fiyatı, değişken ve kararsız ‘Ichimoku Bulutunun’ içinde kalmaya devam ediyor. Haftalık grafikte başarılı bir kırılma ve kilit direnç seviyelerinin üzerinde kapanış, tüm zamanların en yüksek seviyelerini yeniden tetikleyebilir.

Ancak öte yandan fiyatta aşağı yönlü riskler de devam ediyor. Polkadot (DOT), Ichimoku Bulutunun içinde sıkışıp kalarak aslında oldukça talihsiz bir durumda. Bulut; kararsızlığı, değişkenliği, sefaleti, kırbaçları ve acıyı temsil eder. Trading hesaplarının ölmeye gittiği yerdir. Bununla birlikte, Bulutun dışına ve üstüne başarılı bir hareket, son derece yükselişli trade koşulları yaratacaktır.

Polkadot fiyatının 33 dolar veya üzerinde bir haftalık kapanışa ihtiyacı var. Ancak bu seviyenin üzerine çıkılması ile işler elbette tamamlanmıyor. Polkadot sırasıyla aşağıdaki seviyeleri aşmalı:

  1. 26 dolarda yer alan %50 Fibonacci düzeltmesi.
  2. 28,75 dolarda yer alan ‘kontrol hacmi noktası’.
  3. 30 dolarda yer alan Bulutun tepesi (Senkou Span A).
  4. 38,2 dolarda yer alan %38.2 Fibonacci düzeltmesi.
  5. 33 dolarda yer alan Kijun-Sen seviyesi.

Özetle, Polkadot fiyatının Bulut ve haftalık Kijun-Sen’in üzerinde kapanması gerekiyor. Ancak Tenkan-Sen kapanışın üzerinde kalmaya devam ediyor, ancak çizgisinin eğimi direnç olarak kalmayabileceğini gösteriyor. Ek olarak, 33 dolarda bir kapanış Chikou Span’ı açık alana konumlandıracaktır (bu daha yüksek net bir kırılma için gerekli bir koşul).

Varsayımsal bir long giriş, 33$ dolarlık bir satın alma durdurma emri, 23 dolarık bir zararı durdurma ve 125 dolarlık bir kar hedefi olacaktır.

Kâr hedefi, 123.50 dolar olan %100 Fibonacci genişlemesinin biraz üzerinde. Trade düzeni, girişten itibaren %325’in üzerinde bir zımni kar hedefiyle 9.2:1’lik bir ödül/riski temsil ediyor.

Dot Fiyat Grafiği

Bununla birlikte, giriş onaylanana kadar, Polkadot fiyatı, özellikle Bulut’un mevcut yapısı göz önüne alındığında, fiyat hareketinde bazı önemli kırbaçlarla karşılaşmaya devam edebilir. Ek olarak, aşağı yönlü riskler oldukça önemli, yakın vadeli Ichimoku desteği artık Bulutun altında (Senkou Span B) yer alıyor (15 dolar).

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın