Mart 31, 2024

Polkadot (DOT) ve Uniswap (UNI) Takipçileri Dikkatlerini Fezoo’ya (FEZ) Çevirdiği İddia Ediliyor


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre genellikle bu yeni projelerin beklentilerini ve bunlara yatırım yapmanın olası faydalarını ölçmeye çalışırlar. Polkadot (DOT) ve Uniswap (UNI) takipçileri, yeni bir projeyi yakından incelediği iddia ediliyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Fezoo (FEZ), büyüme potansiyeli olan yeni bir merkezi olmayan borsa ticaret platformu olmak istiyor. Fakat geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Polkadot (DOT) tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden test edebilir.

Polkadot (DOT) geçtiğimiz günlerde 10 dolar seviyesini aşarak yatırımcılar arasında coinin 20 dolar’a doğru ilerleyebileceğine dair iyimserliğe yol açmıştı. Son 7 günde, Polkadot yaklaşık %7,7 oranında arttı ve şu anda 10 dolar işaretinin altında 9,48 dolar’dan işlem görüyor. Polkadot’un (DOT) 7 günlük işlem hacmi 1,47 milyar dolar ve 30 günlük işlem hacmi 5,63 milyar dolar.

Analistler, Polkadot’un (DOT) önümüzdeki haftalarda kayıplarını tersine çevireceğine ve 20 dolar’a yükselişini yeniden başlatacağına inanıyor. Polkadot’un (DOT) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 55 dolara ulaşmadan önce tırmanması gereken uzun bir mesafe var, ancak uzmanlar madalyonun yıl sonundan önce bu bölgeyi tekrar test edebileceğinden emin.

Uniswap (UNI) 15 dolara ulaşacak mı?

Piyasa fiyat düşüşlerinden kurtuldukça, Uniswap (UNI) piyasada etkileyici bir pozisyon alıyor. Madeni para, geçen hafta yaklaşık %0,5’lik bir kayıp kaydetmesine rağmen ağır fiyat değişikliklerine direndi. Uniswal (UNI), bir ay içinde %18,13 artışla 12,72 dolar’dan işlem görüyor.

Uniswap (UNI) 7,6 milyar dolar piyasa değerine ve 813 milyon dolar 7 günlük işlem hacmine sahip.

Analistler Uniswap’in (UNI) yıl sonundan önce 15 dolar’a ulaşacağını öngörüyor ve yatırımcılar coin’in 11,75$’lık desteğin altına düşmemesini umuyor, zira bu 9 dolar’a kadar bir düşüşü tetikleyebilir.

Fezoo (FEZ) başarılı olacak mı?

Sponsorlu içerik göndericisine göre yeni merkezi olmayan borsa platformu, ön satışın ilk aşamasında ve şimdiden çok sayıda yatırımcının ilgisini çektiği iddia ediliyor. Fezoo (FEZ) coin geleceği başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Fezoo (FEZ), kullanıcıların platforma stres yaşamadan kaydolmasına olanak tanıyor. KYC’nin zorlukları, gecikmeleriyle birlikte atlanır. Kullanıcıların Fezoo’ya (FEZ) kaydolmak için yalnızca bir kullanıcı adına ve bir e-posta adresine ihtiyacı vardır. Fezoo (FEZ) blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve pazarda güvenlik, şeffaflık ve dürüstlük sunar. Tüm işlemler değişmezdir ve halk tarafından erişilebilir. Fakat geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Fezoo (FEZ) sadece 0,013 dolar’dan satılıyor, fakat yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Fezoo Coin (FEZ) tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Fezoo coin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?