Peter Schiff’den Bitcoin Fiyat Tahmini

0

Özellikle büyük bir kripto para nefreti olmakla bilinen ve en iyi coin’in bir tenis topundan daha az işe yarar olduğunu iddia eden Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, kısa süre önce yeni BTC fiyat tahminini paylaşmak için Twitter hesabını kullandı.

Altın destekçisi olan Schiff her zaman ki gibi abartılı bir tahminde bulundu. Schiff Bitcoin fiyatının 2.000 Dolar’ın altına düşebileceğini öngörüyor. Bununla birlikte, paylaşımıyla Schiff çok sayıda tepki aldı. Birçok kripto yatırımcısı, Schiff’in teknik analiz konusundaki becerilerini sorgular hale geldi. Özellikle, Josh Rager tahminlerinin neden kusurlu olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki ani düşüşün ardından tekrar bir düşüş yaşanacağına dair çok sayıda tahmin geldi ve gelmeyede devam ediyor. 6.000 Dolar seviyelerine kadar olan düşüş iddiaları mantıklı karşılanırken 2.000 dolar seviyesine kadar bir düşüş yaşanması beklenmiyor. Söz konusu tahminler arasında Peter Schiff’in tahmini en abartılı olandı.

Söylediğimiz gibi Peter Schiff fiyat düşüşü bekleyen tek kişi değil. Tecrübeli yazar Peter Brandt, Bitcoin fiyatının 50.000 Dolar’a yükselmeden önce 5.500 Dolar’a kadar düşebileceğini iddia etti.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın