Peter Schiff: Bitcoin Fiyatı Düşmeye Devam Edecek!

0
512

Kripto para sektöründe Bitcoin karşılığıyla tanınan Peter Schiff, Bitcoin fiyatı ile ilgili bir tahmin de bulundu. Schiff’e göre Bitcoin fiyatı düşmeye devam edecek.

Bitcoin geçtiğimiz haftalarda 7.500 dolar seviyesinden 10.000 dolar seviyesine ani bir çıkış yaptı. Ama dün itibariyle düşüşe geçti ve 8.500 dolar seviyesine kadar geriledikten sonra 8.800 dolar seviyelerinde duruldu.

Söz konusu Bitcoin fiyat düşüşüyle ilgili pekçok analist fikirlerini paylaştı. Ünlü bir altın yatırımcısı olan Peter Schiff de Bitcoin’in düşüşü hakkında konuşan ilk isimlerden biri oldu. Peter Schiff’e göre yaşanan düşüş ile beraber pump döneminin bitti ve dump için hazırlıklı olunması gerek.

Schiff, Bitcoin geçtiğimiz günlerde 7300 dolar seviyelerine kadar düştüğünde de Bitcoin’in 3000 dolar seviyelerini göreceğini söylemişti. İddiasında başarısız olan Schiff bir süre sessiz kaldı. Ardından Öngörüsü gerçekleşmeyen Schiff, bu son gerilemeden sonra da yine düşüş olacağı yönünde bir tahmin de bulundu.

Açıklamalarını resmi Twitter hesabından paylaşan Schiff, her ne kadar öngörüleri dikkate alınmasa da tahmin de bulunmaya devam ediyor. Bitcoin’in yaşayacağı fiyat değişikliğini önümüzdeki günler de göreceğiz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın