Kasım 9, 2019

Peter Schiff: Bitcoin Fiyatı Düşmeye Devam Edecek!

Kripto para sektöründe Bitcoin karşılığıyla tanınan Peter Schiff, Bitcoin fiyatı ile ilgili bir tahmin de bulundu. Schiff’e göre Bitcoin fiyatı düşmeye devam edecek.

Bitcoin geçtiğimiz haftalarda 7.500 dolar seviyesinden 10.000 dolar seviyesine ani bir çıkış yaptı. Ama dün itibariyle düşüşe geçti ve 8.500 dolar seviyesine kadar geriledikten sonra 8.800 dolar seviyelerinde duruldu.

Söz konusu Bitcoin fiyat düşüşüyle ilgili pekçok analist fikirlerini paylaştı. Ünlü bir altın yatırımcısı olan Peter Schiff de Bitcoin’in düşüşü hakkında konuşan ilk isimlerden biri oldu. Peter Schiff’e göre yaşanan düşüş ile beraber pump döneminin bitti ve dump için hazırlıklı olunması gerek.

Schiff, Bitcoin geçtiğimiz günlerde 7300 dolar seviyelerine kadar düştüğünde de Bitcoin’in 3000 dolar seviyelerini göreceğini söylemişti. İddiasında başarısız olan Schiff bir süre sessiz kaldı. Ardından Öngörüsü gerçekleşmeyen Schiff, bu son gerilemeden sonra da yine düşüş olacağı yönünde bir tahmin de bulundu.

Açıklamalarını resmi Twitter hesabından paylaşan Schiff, her ne kadar öngörüleri dikkate alınmasa da tahmin de bulunmaya devam ediyor. Bitcoin’in yaşayacağı fiyat değişikliğini önümüzdeki günler de göreceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.