Şubat 17, 2024

Pepe ve Shiba Inu Rakibi Olarak Adlandırılan KangaMoon Başarılı Olabilecek mi?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

2023’te meme coin alanında büyük bir yankı uyandıran Pepe ve Shiba Inu yatırımcıları piyasaya yeni çıkmak isteyen başarılı olup olmayacağı belirsiz KangaMoon (KANG) meme coinini araştırıyor.

Pepe ve Shiba Inu’nun son bir ayda fiyat düşüşleri yaşaması göz önüne alındığında, bu yeni proje başarılı olacak mı olmayacak mı merak ediliyor.

Pepe, Bitstamp Listelemesinin Ardından Yükseldi

Pepe’nin fiyatı, meme coinin Bitstamp’te listeleneceği haberinin ardından son 24 saatte %15 arttı. Bu önemli kilometre taşı, Pepe’yi küresel yatırımcı havuzuna daha erişilebilir hale getirecek, bu da fiyatını ve günlük işlem aktivitesini artırabilir.

Ancak, Pepe 2024’te en kötü performans gösteren meme coinlerden biri olmaya devam ediyor. Son bir ayda fiyatı %0,64 azalırken, birçok rakibi yakın zamanda yaşanan boğa rallisini takiben yükseldi.

Ayrıca, Pepe piyasa değeri açısından ilk 100 kripto para biriminden düştü, bu da meme coinin momentumunu kaybetmiş olabileceğini öne sürüyor.

Fiyatı şu anda artıyor olsa da, kripto uzmanları bu büyümenin sadece geçici olduğuna inanıyor. Sonuç olarak, Pepe riskli bir kısa vadeli yatırım.

Shiba Inu, Sheboshi NFT Söylentileri Arasında Yükseliyor

Shiba Inu yatırımcıları, Sheboshi NFT’lerinin piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyor. Daha önce Sevgililer Günü’nde bir lansman ipucu verilmişti, bu lansman Shiba Inu’nun fiyatında bir artış tetikleyebilir ve SHIB’i 0.00001 dolar direncinin üzerine çıkarabilir.

Yazıldığı sırada, Shiba Inu 0.00000962 dolardan işlem görüyordu ve günlük işlem hacmi 130 milyon dolar idi. Potansiyel yeni bir sürüm olmasına rağmen, projenin günlük işlem hacmi son 24 saatte %31,94 azalarak SHIB’in momentumunu kaybetmekte olabileceğini öne sürüyor.

KangaMoon (KANG): Yeni Meme Coin Rakibi

Meme coinler önemli getiriler sunsa da, bir ana alanda eksiklikleri var: çok az fayda sunuyorlar. KangaMoon (KANG), yenilikçi sosyal-fi modeliyle bunu değiştirmeyi hedefliyor. Fakat başarılı olup olmayacağı ise bilinmiyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı bilgi araştırılması yapılmalıdır, risk bulunuyor.

KangaMoon, dünyanın en heyecan verici DeFi topluluğunu oluşturmayı hedefliyor. Platformu, aktif oyuncuları haftalık, aylık ve çeyreklik hediyelerle ödüllendiriyor. Bu ödüller arasında KangaMoon ekosisteminde kritik bir rol oynayacak $KANG tokenleri de bulunacak.

KangaMoon, bu ekosistem içinde heyecan verici bir P2E oyunu başlatacak. Oyuncular, bu oyunu ek ödüller üretmek, turnuvalarda yarışmak ve diğer oyuncularla etkileşimde bulunmak için kullanabilecek. Kazandıkları ödülleri KangaMoon pazar yerinde satabilecek, karakterlerinin yeni özelleştirmelerini satın alabilecekler.

KangaMoon şu anda ön satışının ilk aşamasında. Kullanım tokeni $KANG, 0.005 dolardan satılıyor ve birinci aşama tükendiğinde artması bekleniyor. Turun stoğunun %50’si zaten satıldığı için, ekibi KangaMoon’un Şubat sonuna kadar fiyat artışı yaşayabileceğini tahmin ediyor.

KangaMoon Başarılı Olabilecek mi?

KangaMoon’un faydası ve benzersiz sosyal-fi uygulaması göz önüne alındığında, uzmanlar KangaMoon’un Pepe ve Shiba Inu gibi projelere yarışabilecek mi merak ediliyor.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : kangamoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?