Pek Bilinmeyen Bu 5 Altcoin İçin 100x Patlama Bekleniyor!

0

Kripto para birimleri konusunda eğitici bilgiler ve tavsiyeler verdiği bir Youtube kanalı olan popüler trader Joe Parys, aboneleriyle, 100 kata kadar varabilecek büyük yükselme potansiyeline sahip, yeni piyasaya sürülen mikro piyasa değerli 5 gizli altcoin cevherini paylaştı. Trader bu altcoin’lerle 1000 dolarlık yatırımın 100.000 dolara çıkarılabileceğini düşünüyor.

Ridotto (RDT)

Ridotto (RDT); tam şeffaflık, anonimlik, güvenlik ve adalete dayalı zincirler arası bir kumar ve piyango protokolüdür. Proje, Cardano’nun önde gelen inkübatörü, launchpad’i ve sigorta programı olan Cardstarter’da başlatıldı. Analiste göre Ridotto platformunun bir geleceği olduğuna inanıyor:

“Platformda kullanıcıların kumarhane oyunları oynayabileceği, oluşturabileceği ve hatta para ve böylece cömert likidite kazanabileceği, topluluk tarafından yönlendirilen açık bir protokol sağlıyorlar.”

Tüccar ayrıca, Ridotto’nun kapsayıcı hedefinin kullanıcıyı “kasa” rolüne yükseltmek olduğunu ve böylece merkezi çevrim içi kumara tamamen ölçeklenebilir bir alternatif sunduğunu ortaya koyuyor. Kayıt sırasında, RDT sadece 4.8 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 0.71 dolardan işlem görüyor.

WEYU (WEYU)

WEYU, NFT yeniden satış pazarı için özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk çok zincirli platformudur.

Parys’e göre Ethereum, Cardano, Nifty Gateway, Flow, Opensea, WAX, BSC, SuperRare ve diğerleri gibi platformlar ve blok zincirler, NFT yaratmanın büyümesini hızlandırıyor, ancak ikincil NFT pazarına genel olarak çok yardımcı olmuyor. WEYU’nun yaptığı şey, kitlesel benimsemenin doruk noktasını kullanımı basit platformlar aracılığıyla ortalama internet kullanıcısına getirmektir.

Yazım sırasında WEYU, 19.5 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 0.3 dolardan el değiştiriyor.

WagyuSwap (WAG)

WagyuSwap (WAG), Velas blockchain’i üzerinde başlatılan merkezi olmayan bir borsadır. Defter, Solana kodunu kullanır ve DeFi kullanıcıları için gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunmak için EVM uyumluluğu sunar. Ayrıca, Velas blockchain’i, Yapay Zeka içermesi bakımından benzersizdir.

Velas Blockchain’in 75k TPS’ye varan yüksek verimi nedeniyle, kripto analisti, WagyuSwap’ın dünyadaki en hızlı DEX olacağını söylüyor. Bunun yanı sıra süper hızlı işleme yeteneği nedeniyle, WagyuSwap üzerinde işlem yapmak, gözardı edilebilir maliyetlerle neredeyse ücretsiz olacaktır.

WAG’ın fiyatı, yaklaşık bir ay önce, lansmanından 48 saatten kısa bir süre sonra 100 kat artarak 1 doların üzerine çıkmıştıı. Kripto para, yazım sırasında 8 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.3 dolardan işlem görüyor.

Revolve Games (RPG)

Trader’a göre Revolve Games (RPG), DeFi’nin kalbine entegre edilmiş sağlam bir oyun ekosistemi ile blockchain oyunu kavramını yeniden tanımlıyor.

“Sıra dışı bir şey yapıyorlar. Oyun ve DeFi staking’i sorunsuz bir şekilde entegre edebildiler, böylece oyun ekosistemindeki karakterler bile bireysel bahislere, performanslarına ve katılımlarına göre ödüller kazanıyorlar.”

Yazım sırasında RPG, 2 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.4 dolardan el değiştiriyor.

VelasPad (VLXPAD)

Velas blockchain’indeki ilk launchpad olan VelasPad (VLXPAD), dünyanın bugüne kadarki en hızlı AVM blockchain’idir.

“Velas blockchain’inin ana ağına taşınmasıyla birlikte, yalnızca muazzam yetenekli Velas Zinciri’ne yön vermeye yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda ekosistemini tabandan kurmaya yardımcı olma konusunda önümüzde inanılmaz derecede nadir bir fırsat var.”

Kripto stratejisti ayrıca, platformun Velas ile ortaklık kurmasıyla birlikte, Velas ekosisteminde inşa edilen kitlesel pazar blockchain uygulamalarının geleceğini körüklediklerini de vurguluyor.

“VelasPad’in en umut verici projelerinden bazıları, büyümelerini önemli ölçüde hızlandıracak olan Velas’ın 5 milyon dolarlık hibe programına hızlı bir şekilde dahil edilecek.”

Yazım sırasında RPG, 47 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0.74 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın